Олег Лужний: "Нам узимку дуже не вистачило контрольних матчів"

Олег Лужний: "Нам узимку дуже не вистачило контрольних матчів"

97
Олег Лужний: "Нам узимку дуже не вистачило контрольних матчів"
Фото - Макс Власюк, FootBoom.com

Для наставника сімферопільської «Таврії» Олега Лужного головне — результат

— Про що зараз говорити? Ні про що, — неохоче почав розмову Олег Романович. — Готуємося до матчу, в залежності від результату можна буде щось коментувати.

— Ось, приміром, ви зіграли спаринг проти ялтинської «Жемчужини». Виграли аж 6:0…

— Це ж звичайнісінький спаринг. Ми не ставили завдання виграти будь-що. Хоча, звичайно, добре, що виграли. Перемога з таким результатом додасть хлопцям упевненості. Та й паузу заповнили. Я задоволений (усміхається).

— Ваші підопічні відзначили, що ялтинці в цьому спарингу грали проти вас дуже коректно

— Хочу подякувати нашим землякам, які відгукнулися на наше прохання й погодилися на цей конт­рольний матч. Ми навіть спеціально й не просили, щоби вони якось обережно грали, це була ініціатива самої «Жемчужини». За що їм вдячні — травм уникнути вдалося.

— Відчуваю, що ви в піднесеному настрої. Мабуть, це добре поєднується з настроєм після двох останніх перемог у календарних матчах…

— Нам узимку дуже не вистачило контрольних матчів. Принаймні чотирьох-п’яти. Тоді було б усе інакше. Тепер же на свій рівень мусимо виходити вже через офіційні зустрічі. На щастя, поки що це виходить вдало.

— Попереду матч проти команди, яка під час зимового антракту пережила щось подіб­не до «Таврії». Отож говорити про те, що суперники в різних ситуаціях, аж ніяк не можна. Що стане, на вашу думку, в цьому поєдинку визначальним?

— Головне — це результат. Бо можна грати супер, але при цьому так награти (зітхає). А можна видати прагматичну гру й при цьому досягти позитивного результату. Щодо «Арсеналу», то відзначу, що це дуже хороша команда, де підібрані високої кваліфікації гравці

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Арсенал зато наигрывал состав без устали..

  0+ 0- 0
  +-
  игорь львов
 • земляк,а что Лужный должен обсуждать проблемы Арсенала?это проблемы соперника

  0+ 0- 0
  +-
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров