FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Віктор Вацко: "Географія трансферного спрямування "Металіста" може змінитися"
^

Віктор Вацко: "Географія трансферного спрямування "Металіста" може змінитися"

776

Віктор Вацко: "Географія трансферного спрямування "Металіста" може змінитися"
Фото - politdengi.com.ua


Телекоментатор телеканалу «Футбол1» Віктор Вацко на своїй конференції на matchday.com.ua більш розгорнуто прокоментував призначення данця Франка Арнесена спортивним директором ФК «Металіст».

- Добрий день, Віктор! Яке ваше ставлення щодо призначення Франка Арнесена спортивним директором Металіста? Чи не "зруйнує" Арнесен те, що стільки років будувалось Євгеном Красниковим? Гамбург до сих пір "відходить" від його керування селекційною службою, а Металіст навпаки майже завжди здійснював вдалі трансфери. Дякую.

- Я дуже здивований цим призначенням. Особливо на тлі результатів останньої роботи Арнесена в Гамбургу.

Гамбург після відставки Байєрсдорфера довго і ретельно шукав якісного спортивного директора. Арнесен прийшов із великою помпою, із іміджем менеджера із "найякіснішою телефонною записною книжкою у Європі". Це було в 2011-му році.

Але його трансферні кампанії і підписані контракти й досі вилазять Гамбургу, який перейшов у режим суттєвого скорочення зарплатних відомостей, боком.

Особливо це стосується "молодих талантів" резервістів із Челсі (Мансьєнн, Райкович, Брума, Сала, Тьоре), попереднього роботодавця Арнесена, з якими Гамбург у сезоні 11-12 ледь не вилетів із Бундесліги вперше у своїй історії.

Перед наступним сезоном Гамбург із єврокубковими завданнями витратив на новачків 27 мільйонів євро. Більше серед клубів Бундесліги на трансфери видали тільки Баварія (а без 40 мільйонів на Хаві Мартінеса і в неї було б менше) та Гладбах.
Результат - 7-ме місце і звільнення спортдира наприкінці сезону. Наскільки пригадую , звільнили б і раніше, але компенсація була дуже великою. Тому довго домовлялися.

Зараз у Гамбургу, декларуючи дефіцит зарплатного бюджету у 4,5 мільйона євро, причиною називають діяльність Арнессена. А команда з одним із найдорожчих складів у Бундеслізі перебуває в зоні вильоту.

Але Україна - не Німеччина. Особливо, з точки зору ретельності ставлення до бюджету. У нас Арнесен стає, по суті, першим професійним спортивним директором, який повною мірою знає та усвідомлює, як працюють на цій посаді у закордонних топ-клубах. Можливо, це допоможе керівництву Металіста під іншим кутом подивитися на розвиток структури клубу, додасть нових ідей.

Зруйнувати напрацьоване Красніковим, переконаний, Арнесену ніхто не дасть. А от географія трансферного спрямування Металіста десь може і змінитися. Не пригадаю, щоб у Челсі та Гамбург Арнесен запрошував латиноамериканців. Голландія та Скандинавія - це, так би мовити, "його" регіони.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения