Главная Украинские Favbet Лига Олександр Гладкий: "Рахунок на зборах ні про що не говорить"
^

Олександр Гладкий: "Рахунок на зборах ні про що не говорить"

545
Олександр Гладкий: "Рахунок на зборах ні про що не говорить"
Фото - FootBoom.com

Щойно «Карпати» пропустили гол у матчі проти тульського «Арсенала», Сергій Зеньов пролетів по фланзі, змістився в центр і віддав прекрасну передачу на Олександра Гладкого, який перекинув досвідченого воротаря Олександра Філімонова. Цей гол поклав початок розгрому російського клубу.

«Рахунок 6:1 ні про що не говорить. Це збори. Не треба надавати рахункам такого значення. Наше головне завдання – набрати форму, згуртувати команду. У нас була незвично довга відпустка, не просто було після неї входити в ритм. Але зараз усі виглядають добре, працюємо в правильному напрямку, у нас все нормально. Все що планували зробити – усе вдається».

«Філімонов? Не варто дивитися на наших суперників і на рахунок спарингів. Звичайно, нам приємно вигравати, це додає хлопцям настрою. Головне не зупинятися і йти вперед» – підсумував нападник «Карпат».

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения