FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Євген Бохашвілі: "Дуже хочу заграти в "Дніпрі"
^

Євген Бохашвілі: "Дуже хочу заграти в "Дніпрі"

900
Євген Бохашвілі: "Дуже хочу заграти в "Дніпрі"
Фото - fcdnipro.ua

20-річний нападник «Дніпра» Євген Бохашвілі, який під керівництвом Хуанде Рамоса ще не провів жодної офіційної гри, виглядає спокійним і впевненим у собі

— Позаду перші робочі тижні з основою «Дніпра». Як працюється цього разу під керівниц­твом іспанця?

— Відчуваю себе набагато спокійніше та впевненіше, ніж у попередні роки. Напевне, просто подорослішав. Але це моє особисте відчуття. Був шанс проявити себе на зборах із першою командою два роки тому. Тоді спочатку все складалося вдало, але потім була операція. Минулоріч, напевне, гірше себе проявив і довелося цілий сезон провести в дублі.

— Конкуренція в «Дніпрі» серед гравців вашого амплуа надвисока. Є Селезньов, Калинич, Зозуля, Матеус. Чи є шанси зай­няти місце форварда, якщо буде в тому потреба?

— Зараз потрібно показувати себе в щоденній роботі з кращого боку, ось тоді, думаю, шанс обов’язково з’явиться. Дуже хочу заграти в «Дніпрі». Майбутній рік буде для мене визначальним. Думаю, зробити крок уперед варто в плані психології: не перейматися, увійти в ритм, відчути впевненість. Адже те, що вмієш, ніхто не відбере. Якщо тренери довірятимуть, випускатимуть на поле, все може вийти.

— А якщо ні?

— Якщо в тебе вірять і постійно кажуть: «Ти нам потрібен, чекай шансу та працюй», — можна потерпіти. Хоча грати, звичайно, хочеться не тільки в дублі.

— У контрольній грі зі швейцарським «Янг Бойзом» Хуанде Рамос випустив вас на поле з перших хвилин…

— Мені здається, зіграв не в пов­ну силу. Міг діяти й краще. Можливо, трохи перегорів психологічно, адже те, що випустили в основі з перших хвилин, вимагало додаткової відповідальності.

— Перший збір, напевне, найнудніший? Адже після відпустки завжди працювати не хочеться…

— Мабуть. Але за будь-яких обставин працювати збираюся на совість. У Рамоса тренування цікаві й проходять на високих швидкостях. Завжди багато ігрових вправ із м’ячами. Завдяки цьому навантаження даються легше.

— На цьому зборі «Дніпро» виконує багато бігової роботи на піску…

— Під час роботи на піску набагато більше навантажуються ноги, та й загалом трудитися на такому покритті важче. Якщо бігти ту ж дистанцію на полі, буде набагато легше. Думаю, це пов’язано з дефіцитом часу під час підготовки до перших офіційних матчів. Щоб швидше набрати форму, тренери вибрали інтенсивніший шлях.

— А у вільний від роботи час чим займаєтеся?

— Насправді цього часу не так вже й багато. Зазвичай відпочиваємо в номерах, можемо виїхати прогулятися набережною Марбельї. Деякі хлопці вже двічі їздили в Малагу на матчі місцевого клубу з «Барселоною».

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения