Павло Ребенок: "Хотів закріпитися в "Металісті", але..."

Павло Ребенок: "Хотів закріпитися в "Металісті", але..."

126
Павло Ребенок: "Хотів закріпитися в "Металісті", але..."
Фото - dynamo.kiev.ua

Фланговий півзахисник із оптимізмом дивиться в майбутнє, яке, щонайменше, до кінця сезону пов’язане з "Ворсклою"

- Павле, недавно стало відомо, що ви на правах оренди повертаєтеся до Полтави. Які емоції переважають: радість од, власне, повернення до майже рідного клубу (до речі, це вже третій прихід Ребенка до "Ворскли") чи розчарування від того, що не вдалося проявити себе в Харкові?

- Мабуть, усе-таки радість, адже побачив реальну зацікавленість у своїй персоні з боку керівників "Ворскли". Дуже приємно, що на мене розраховують у цьому клубі. Прикро констатувати, але в "Металісті" я не міг розраховувати на значну ігрову практику.

- У чому криється, на вашу думку, причина фіаско в Харкові? Українцеві апріорі складно влитися в латиноамериканський атакуючий ансамбль?

- Банально поступався в конкуренції. Боротися за місце в основі з такими майстрами, як Тайсон, Хосе Соса, Клейтон Хав’єр - вельми складно. Навіть попри те, що справді було величезне бажання закріпитися в "Металісті", але не склалося. Утім, у мене зараз буде можливість довести Миронові Маркевичу, що я спроможний на те, щоби виступати на найвищому рівні.

- Із ваших слів роблю логічний висновок, що плануєте повернутися до "Металіста" після піврічного "відрядження" та з третьої спроби (Ребенок виступав за "жовто-синіх" у сезоні-2007/2008, але провів усього два матчі) усе-таки вибороти місце саме в цьому клубі?

- Певно, зарано про це розмірковувати. Зауважу лише, що робитиму все від мене залежне, щоби вирости у "Ворсклі" в професіональному плані за ці півроку.

- Чи немає у вас тривоги, що полтавський клуб уже не той, яким він був у першій частині поточного сезону, не кажучи вже про сезон попередній, коли "Ворскла" виступала в груповому етапі Ліги Європи? Усе-таки впродовж зимової паузи команда втратила відразу трьох лідерів: Романа Безуса, Євгена Селіна та Олега Красноперова. Вочевидь, це просто так не минеться…

- Ясна річ, що перераховані вами футболісти мали визначальну роль у клубі, тож продаж цих виконавців позначатиметься на команді, принаймні попервах. Утім, упевнений, на місце старих лідерів уже готові прийти лідери нові, а тому особливо цим перейматися не слід…

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров