FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото)
^

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото)

1096
"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото)
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Другий день на турецьких зборах розпочався для «Карпат» вже з першої секунди 29 січня. Саме в цю мить Михайло Кополовець отримав перше привітання з іменинами. Звісно, від свого сусіда Івана Мілошевіча. Вже зранку Мішу вітали партнери по команді, а на першому тренуванні слово взяв і Ніколай Костов. Він обійняв гравця і сказав, що Міша – дуже добра та весела людина, а також і те, що радий працювати з ним в команді.

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 1

Ще одна новина – це нова «зачіска» іспанського хавбека Крістобаля. Замість красиво укладеного чорного волосся, яке було на його голові ще в понеділок ввечері, у вівторок іспанця вже було важко впізнати. На запитання, що з ним сталося, Крістобаль сказав лише одне слово: «Лукас».

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 2

Щодо самого тренування, то розпочалося воно з вказівок головного тренера. Ніколай Костов наголосив гравцям, що «Карпати» не будуть просто грати в футбол. Вони повинні грати з особливою думкою, і до того ж швидко. «Я хочу, щоб «Карпати» стали найшвидшою командою в Україні» – сказав Тренер.

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 3

Щоб виконати таку установку, доведеться чимало попрацювати. Справу вирішили не відкладати у довгу скриню і почали просто з ранкового тренування. Цього разу команда працювала вже з м’ячами – гравці відпрацьовували різноманітні комбінації, а Мартін Богатінов, Роман Мисак та Назар Лазарський намагалися зробити все для того, щоб не пропустити. Вдавалося з перемінним успіхом, але слід зауважити, що особливо багато голів забивали захисники – Пластун, Балажіц, Ксьонз та Бідловський.

Зважаючи на ясну погоду, «Карпати» тренувалися в більш піднесеному настрої. По-перше, на голову нічого не накрапало, а по-друге, працювати на фоні засніжених вершин гір все ж приємніше, аніж в тумані. А після закінчення заняття команда знову залізла до басейну. На запитання про приємність цієї процедури, іменинник як завжди віджартувався: «А якщо кота кинути в холодний басейн, то йому буде приємно?»...

Тим часом в готель, де живуть «Карпати», вселилася ще одна румунська команда. А щодо дітей, одягнутих в футболки «Галатасарая», розписаних зверху до низу автографами, то вони, схоже, почали впізнавати карпатівський герб. У перший день вони на нього не звертали увагу, а вже зараз у їхніх поглядах можна помітити, щонайменше, давню образу. Як же добре, коли тебе пам’ятають...

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 4

На другому тренуванні команда вже працювала у більш ігровому напрямку. Тренер вимагав високих швидкостей та максимальної концентрації. Були й красиві голи. Зокрема, Лукас чудесно виконав штрафний, поклавши м’яча без розбігу в дев’ятку, класний удар низом вдався і Кополовцю. А вже після тренування на команду чекала вечеря з невеличким святкуванням: робота роботою, але і день народження найстаршого карпатівця також слід відзначити...

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 5

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 6

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 7

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 8

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 9

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 10

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 11

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 12

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 13

"Карпати" в Туреччині. День 2-й (Фото) - изображение 14

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
23 апреля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения