FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Віктор Вацко: "У "Металіста" немає гармонії"
^

Віктор Вацко: "У "Металіста" немає гармонії"

656

Автор
Автор: FootBoom.com
Віктор Вацко: "У "Металіста" немає гармонії"
Фото - politdengi.com.ua

Известный украинский комментатор Виктор Вацко на своей конференции на matchday.com.ua ответил на вопросы, касающиеся "Металлиста", "Днепра" и "Динамо".

- Добры вечер! Попробую ответить на ваши вопросы, чтобы вам более понятны стали мои). 1. Я не знаю , что говорил Ротань, а провокатором называю, потому что на повторе четко видно удар ротаня двумя руками в живот соузе и после удар соузы в лицо ротаню (прошу не придираться к терминам: удар, отмашка, тычок, пощечина - все преднамеренные касания называем ударом). Отсюда и возник вопрос почему один игрок несет наказание за удар а второй нет? (потому что не упал?) Так КДК ФФУ имеет повторы, на основе чего выносятся решения? Завтра тоже самое может быть и в матчах других команд. 2. ФИФА наказала итальянца денежным штрафом и дисквалификацией на 2 игры.

- Мені здалося, що Ротань просто хотів відштовхнути Соузу, а той відповів ударом. Але це суб'єктивне враження. Звичайно, якщо мав місце бути обопільний удар - дискваліфіковувати потрібно обох.

- Кілька питань по ЧУкра 1. Вас не насторожує ситуація в Металісті? Які преспективи, на вашу думку, цього сезону поборотися за золото? 2. Кілька раз ви повторяли, що футболісти, які приходять у наш чемпіонат втрачають бажання грати, я так розумію , що маєте на увазі гравців, що грають у ДК. Але, у ДК тренер, який у тактиці повний нуль і крім "камон плей" більше нічого не знає, ах, да, "будемо розбиратися" ще має в арсеналі слів, а це багато чого пояснює. 3. Чи є реальна загроза того, що Димінський припинить фінансування Карпат?

- 1. З точки зору чемпіонської боротьби, насторожує. У Шахтаря, Дніпра і Динамо принаймні кадрова ситуація виглядає стабільніше. А це важливо як для гравців, так і для тренерського штабу. Чим швидше Металіст зрозуміє, із ким йому рухатися далі, а в кого плани інші, тим легше буде команді виконувати турнірні завдання. У нинішній ситуації помітно, що в команді немає гармонії. Голови ряду гравців забиті не Металістом та реальністю здобуття чемпіонського титулу. Тому перспективи не райдужні.

2. У ситуації довкола тренера "Динамо", особливо в контексті недавнього інтерв'ю Ігоря Суркіса, мене тішить одне: я бачив, як грає Олег Блохін! Більше того, Олег Блохін-футболіст - кумир мого дитинства! Все інше про хист нинішнього керманича "Динамо" як клубного тренера скажуть весняні результати команди.

3. Це до Петра Петровича питання.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения