Михайло Кополовець: "Треба хорошого тренера і дати йому можливість попрацювати 3-4 роки"

Михайло Кополовець: "Треба хорошого тренера і дати йому можливість попрацювати 3-4 роки"

109
Михайло Кополовець: "Треба хорошого тренера і дати йому можливість попрацювати 3-4 роки"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Розмова з футболістом львівських «Карпат» Михайлом Кополовцем

- Михайле, здивовані рішенням керівництва клубу виставити 19-ть футболістів на трансфер?

- Очікував, що щось таке може статися. Тільки не міг припустити, що усю команду на трансфер виставлять. Це дуже багато. Мені здається, що з команди піде максимум 3-4 футболісти. Зрозуміло, керівництво не задоволене результатом.

- Поясніть, що означає фраза: до команди будуть застосовані заходи матеріального впливу?

- Мабуть, якісь штрафи будуть. Інакше не можу пояснити цю фразу. Погоджуюся з тим, що щось потрібно робити. Другий рік поспіль команда завершує сезон недалеко від зони вильоту. Тому керівництво повинне було вдатися до радикальних заходів. Таке місто, як Львів, заслуговує на хороший футбол, хорошу команду. На жаль, останнім часом не складається.

- Ще не так давно «Карпати» грали в Лізі Європи. З того часу пішло не так вже і багато футболістів. Так чому зараз «зелено-білі» борються за виживання?

- Не погоджуюся з тим, що з того часу пішло не так вже і багато футболістів. Пішли Кожанов, Кузнєцов, Федецький, Батіста, Годвін, Тубіч. Це 6 футболістів основного складу. Натомість, прийшли в команду гравці, які, можливо, не знають, що таке «Карпати», чому потрібно пишатися футболкою цього клубу, що це за місто Львів. Можливо, вони не розуміють за яку команду грають. Хоча, прийшли хороші футболісти, непоганого рівня. А чому не складається з результатом – я не знаю.

- Ви будете шукати нову команду?

- Ми не такі погані футболісти, щоб не знайти собі нову команду. Буде видно. Спершу треба розібратися, скільки захоче отримати клуб за мене. Пройшло надто мало часу, побачимо що буде далі. Зрозуміло, що деякі футболісти по 6-8 років в команді, це забагато, треба щось змінювати. Може хтось і затримався в «Карпатах».

- А у вас немає бажання змінити команду?

- Якщо керівництво не буде проти… Хоча мені Львів дуже подобається, я багато років відав цьому місту. Мої найкращі роки пройшли тут. Але ми усі свідомі, що футбол не вічний, потрібно рухатися далі, розвиватися.

Повторюся, не думав, що усіх відразу на трансфер виставлять. Усіх не продадуть, хтось повинен залишитися. В нас же гравці непоганого рівня. Якщо усіх відпустити, то в Україні ще треба пошукати гідну їм заміну. Попробуйте найти заміну Голодюку, Худоб’яку… Зрозуміло, що футболісти не в найкращій формі. Але це не тільки їхня винна, змінюються тренери, немає стабільності, змінюється склад. В кожній грі по 3-4 нових футболісти на полі. Це все впливає. Треба хорошого тренера і дати йому можливість попрацювати 3-4 роки. Мені так здається.

- Не будете змінювати плани на відпустку через кардинальні рішення керівництва клубу?

- Ні, а навіщо? Футбольні агенти при потребі мене всюди знайдуть. Як тільки з’явилася інформація про виставлення команди на трансфер, відразу купа агентів почали телефонувати, розпитувати про плани. З цим проблем немає. Звісно, хочеться, щоби усі сторони були задоволені. Щоби «Карпати» не перечили моєму переходу і нова команда мені підійшла. Будь-де грати не хочу.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 3
 • Міша-давай в Тернопіль.Тут грають 2 Баранці,Ільків,Яворський,які тобі добре знайомі.Так що довго не думай.

  0+ 0- 0
  +-
  Rufa
 • ніяких переходів в нижчу лігу-

  тільки в добротний клуб.

  Можливо в "Ворсклу"-

  той же Металург донбас

  Сталь комунарськ-=

  -=-

  а якщо підфартить- десь в словакії чи мадьярах-чехах-=

  на два сезони запросто хватить сил.

  -=-

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • пора уже завязывать с футбол и идти в эксперты. тренировки заменил ежедневными интервью.

  0+ 0- 0
  +-
  IOIIZI
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров