Володимир Дикий: "Перепрошуємо за поразки, нам соромно..."

Володимир Дикий: "Перепрошуємо за поразки, нам соромно..."

171
Володимир Дикий: "Перепрошуємо за поразки, нам соромно..."
Фото - fcvolyn.net
Тренер луцької "Волині" Володимир Дикий після матчу з одеським "Чорноморцем" відповів на питання журналістів, та вибачився за прикру серію поразок його команди.
- Сьогодні ми побачили в другому таймі як може грати команда «Волинь», були проблиски тієї гри, яку ми демонстрували на початку весни, але дві помилки в першому таймі були визначальними. Хоча я просив починати гру строго, щоб передусім був порядок в захисті, а якщо нормально складатиметься гра, тоді йти вперед.
Ми сьогодні хотіли себе реабілітувати. Хоча суперник був не з легких, в другому таймі ініціатива була на нашому боці. Так, ми засмучені сьогоднішньою поразкою. Ми перебуваємо в такій смузі, що сьогоднішня поразка виявилась п’ятою, але з себе ми вини не знімаємо. Соромно нам, соромно футболістам, вболівальники також не задоволені останніми результатами наших матчів. Я знаю, в них навіть була розмова з гравцями, будемо виправлятись, потрібно повертати до себе довіру вболівальників, всіх, хто переживає за «Волинь». В нас ще не було п’ять поразок поспіль і нам дуже соромно. Я хочу попросити вибачення перед усіма вболівальниками «Волині» за наші поразки, але я вважаю, що ця чорна смуга пройде і все стане на свої місця. Ще раз кажу: «Вибачте нас за наші поразки».
- Якщо переможете в наступній грі, то ці п’ять поразок забудуться, адже на матч з «Говерлою» поїде чимало вболівальників...
- Я дуже вдячний вболівальникам, які підтримують нас в важку хвилину. Після сьогоднішньої гри я сказав гравцям, щоб були професіоналами своєї справи і в першу чергу поважали людей, які прийшли на них подивитись. В нас лишилося три гри, я попросив гравців, щоб вони зібралися і провели ці матчі достойно. Зробили все можливе і неможливе задля позитивного результату.
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров