Вꞌячеслав Заховайло: "Якщо "Динамо" зараз відпустить Калітвінцева – зробить велику помилку"
^

Вꞌячеслав Заховайло: "Якщо "Динамо" зараз відпустить Калітвінцева – зробить велику помилку"

56
Вꞌячеслав Заховайло: "Якщо "Динамо" зараз відпустить Калітвінцева – зробить велику помилку"

Відомий футбольний агент Вꞌячеслав Заховайло спрогнозував футбольне майбутнє «динамівця» Владислава Калітвінцева.

- Чи можна говорити про те, що при новому тренері у Влада з’явився шанс закріпитися в основі?

- Тут справа не в тренері, а в самому шансі, який отримав Влад. Владислав був активним футболістом на полі. Одним з найкращих. Я вважаю, що через кілька років це буде найдорожчий футболіст України. Це сто відсотків. Були фахівці, які не бачили Влада. Я скажу, що Калітвінцев буде найяскравішим гравцем в Україні. Цьому хлопцеві потрібно просто довіряти і давати йому шанс.

- Відомий футбольний експерт Віктор Леоненко сказав, що Блохін просто недолюблював Владислава...

- Леоненко для мене, по-великому рахунку, взагалі не авторитет. Все-одно, що він сказав. Мене його думка взагалі не цікавить. Тут справа не в тому, любив чи не любив. Найголовніше, перший раз Влад отримав шанс і використав його. Він забив, зіграв добре. Блохін його не бачив. Я не впевнений, що його побачать і зараз на сто відсотків. Але як говориться, «в мішку вже Влада не сховаєш». Є вже на чому оцінювати потенціал цього футболіста.

- Його вихід на заміну - запланований?

- Швидше за все, це було заплановано. Якщо він потрапив в заявку, значить він мав бути готовий вийти на поле. Раз Ребров йому довірив, значить Влад це заслужив.

- Можна сказати, що шанс вийти на поле мотивув Владислава на гру?

- Це звична гра Влада. Нічого надприродного він не показав. Він зіграв у свою гру, в свою силу. Влад дуже сильний футболіст.

- У недавньому інтерв'ю Калітвінцев сказав, що у нього є пропозиції від українських клубів...

- Влад Калітвінцев - гравець київського «Динамо». Якщо «Динамо» зараз цього гравця відпустить, то зробить велику помилку.

У нього дуже багато пропозицій, як і в Україні, так і за кордоном. На мою думку, Влад повинен залишитися в «Динамо», повинен стати лідером цієї команди.

От ми провели експеримент з українськими футболістами, які приїжджали в чеський чемпіонат. Подивіться, на якому рівні ці всі футболісти повертаються в український футбол. На цьому ставимо крапку або три крапки. Робіть висновки...

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме