Руслан Степанюк: "Завдання на цей сезон ми виконали - залишилися в Прем'єр-лізі"

Руслан Степанюк: "Завдання на цей сезон ми виконали - залишилися в Прем'єр-лізі"

118

Матч проти «Зорі» був особливим для нападника «Говерли» Руслана Степанюка, оскільки футболіст вперше вийшов у стартовому складі своєї команди. Першим питанням в інтерв'ю було прохання оцінити дебют.

- Команда програла, і з-під мене забили гол, так що свій дебют оцінюю дуже погано. Весь матч старалися, грали організовано, але моя помилка призвела до поразки. Нічого, перший млинець грудкою - будемо виправляти помилки.

- А в цілому, як давалася гра в Луганську? «Говерла» непогано виглядала в обороні...

- Так, ми грали від оборони, і у нас все це виходило - крім того епізоду, коли пропустили. Звичайно, у нас не було моментів, але все ж могли вичавити один гол і виграти цей матч. «Зоря» - хороша команда. Вони виграли - молодці. Ми будемо намагатися перемагати в наступних матчах.

- У тебе був хороший шанс у другому таймі, коли Трухін з лівого флангу дав передачу трохи сильніше, ніж потрібно...

- Напевно, там більше я винен. Мені треба було трохи далі, а так я просто перебіг, і передача пройшла високо - не пощастило.

- Що скажеш по «Зорі»? Команда претендує на Лігу Європи - зможеш порівняти її з іншими суперниками в боротьбі за заповітний шосте місце?

- Я граю в Прем'єр-лізі лише третій матч, тому оцінювати не можу.

- А якщо зі сторони?

- Якщо зі сторони, то скажу, що команда дуже хороша. Особливо атака. Такі гравці як Болі і Данило можуть одним ударом вирішити результат матчу.

- Проти «Зорі» ти грав на правому фланзі атаки. А на тренуваннях В'ячеслав Грозний награє тебе на яких позиціях?

- Чесно кажучи, я не очікував, що в Луганську вийду в основному складі. На тренуваннях я зазвичай граю під нападником, а в цей раз мене поставили нападником.

- У Прем'єр-лізі ти дебютував зовсім недалеко від Алчевська, де базується твоя попередня команда. Відчуваєш почуття ностальгії за «Сталлю»?

- Так-так, буває дуже сумую за Алчевську, але в цьому житті треба рухатися вперед і досягати нових висот.

- Не шкодуєш, що пішов?

- Ні, ні краплі не шкодую. Я пішов з Першої ліги у Прем'єр-лігу.

- Після матчу ти побачився зі своїм попереднім тренером Анатолієм Волобуєвим, і колишнім партнером по «Сталі» Андрієм Комарицким...

- Дуже приємно, що приїхали мене підтримати. Спасибі їм велике. Було приємно побачити, трошки поговорили.

- У «Говерли» вже є завдання на наступний сезон. Взагалі, які перспективи у клубу?

- По завдань нам ще нічого не говорили. На цей сезон ми виконали завдання - залишилися в Прем'єр-лізі. А далі буде видно.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров