Олег Таран: "Має бути і батіг, і пряник"
^

Олег Таран: "Має бути і батіг, і пряник"

495
Олег Таран: "Має бути і батіг, і пряник"
Фото - dynamo.kiev.ua

Головний тренер «Металурга» Олег Таран:

– Важка гра була. Так склалося, що в перші хвилини ми зробили багато помилок. Але забили гол, пересилили себе. Все нормально. Могли і виграти: з метра не забили. Могли і пропустити.

– Що заважало вам грати так раніше?


– Такі обставини, в силу тих подій, що відбуваються в Україні. Та й грати в такому темпі дуже важко. Командам з Ліги чемпіонів простіше, у них по два склади є.

– Як впливають на ваших гравців ваші критичні стріли у їхній адрес?


– Не можна без критики. Має бути і батіг, і пряник.

– Ви замінили Боровика на Старцева через те, що він пропустив п’ять голів в Севастополі?


– Ні. Просто такі умови були прописані в контракті. Маємо кожному давати по 50% ігор. Смішно... Проводимо ротацію, щоб всі отримували практику.

– Ви боретеся за 14-е місце. Пильнуєте за «Таврією», зважаючи на те, що вона може залишити український чемпіонат?


– Для мене важливий спортивний принцип, футбольний фейр плей. Тому на все інше я не звертаю увагу. Мені важливо, щоб ми залишилися за спортивними показниками.

– Ви говорили про ситуацію в країні. Як почувалися у Львові?


– Ми були в Севастополі і тут. Що я можу сказати? Ми в своїй країні. Але зараз, щоб в Крим потрапити, треба кілька годин стояти на кордоні. Хоча обстановка нормальна. Я досі не можу звикнути до подій в Криму. Життя прожив і тут шматок від тебе відривають. У мене багато друзів з Криму. Зараз з ними тільки по телефону, а як ще? Треба триматися і вірити в майбутнє. Шкода солдатів наших в траншеї, а там ще якісь мінні поля роблять. 21 століття на дворі. Думав, що таке хіба в Африці можливе. А тут у нас центр Європи...

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме