Олег Саленко: "У "Динамо" є набір гравців, але вони не грають"

Олег Саленко: "У "Динамо" є набір гравців, але вони не грають"

101
Олег Саленко: "У "Динамо" є набір гравців, але вони не грають"
Фото - sport-express.ua

Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко спеціально для 1927.kiev.ua висловився з приводу можливого подальшого тренерства Сергія Реброва.

- Ви побачили якісь зміни в грі «Динамо» під керівництвом Реброва порівняно з грою команди Блохіна?

- Поки ніяких змін немає. Зараз просто необхідно брати очки. Команда грає, наприкінці таки додає. В другому матчі Ребров від того, що немає гри, кинув вперед всі сили. Тільки за рахунок цього на останніх хвилинах вдалося вирвати нічию. То вже був «оголений» футбол. Тому зараз говорити про якісь зміни дуже важко. Головне - набирати очки.

- Матеус сказав, що головна проблема «Динамо» в тому, що кияни дуже часто змініють тренерів…

- Тренеру необхідно час, щоб створювати команду, але за умови, що його будуть підтримувати. Ті гравці, які не потрібні - продавати їх, а які потрібні - залишати. Головне, щоб взаємини були в команді. Тому що зараз у «Динамо» ми бачимо, що є набір гравців, багато з яких іноземні, але вони не грають. Необхідно створювати мікроклімат в команді, щоб далі вже її будувати. Це вже завдання тренера.

- Ви бачите перспективи тренерства у Реброва? Чи зможе він стати другим Гвардіолою?

- Поки важко говорити. Я думаю, зараз йому необхідно визначитися як закінчувати сезон. Зрозуміло, що важко на щось розраховувати. Або йому дають будувати команду по-новому за своїм зразком, або просто догравати сезон. Це повинні визначити Ребров з керівництвом. Якщо просто дограти, то значить новий тренер розпочне будувати команду.

- Чи варто Суркісу довірити тренувати «Динамо» Реброву в новому сезоні?

- Чому б і не спробувати. Поки важко в це віриться, бо, все-таки, наскільки я знаю, шукають якогось закордонного тренера. Можливо, він залишиться помічником. Але тут багато нюансів. Потрібно просто спочатку дограти сезон і тоді вирішувати. Сідати керівництву з тренером і з майбутнім тренером і говорити про те, якими в майбутньому вони бачать перспективи команди.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров