FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Валерій Яремченко: "Цей чемпіонат схожий на циганський. Не треба було його відновлювати"
^

Валерій Яремченко: "Цей чемпіонат схожий на циганський. Не треба було його відновлювати"

822
Валерій Яремченко: "Цей чемпіонат схожий на циганський. Не треба було його відновлювати"
Фото - 3taim.com.ua

Колишній гравець та тренер донецького «Шахтаря» Валерій Яремченко відверто розповів про «ганебний чемпіонат України» та про одного з кандидатів в президенти.

- У цьому році в нас чемпіонат якийсь незрозумілий. Чемпіонат виглядає скомканим. Незрозумілі ігри. Якісь команди грають, якісь не грають. Цей чемпіонат дуже несхожий на справжній. Одні команди вилітають, інші не платять гроші. Спортивний принцип не дуже зрозумілий.

Я, як футболіст і як тренер, скільки грав у чемпіонаті Радянського Союзу, скільки працював у болівійському чемпіонаті, я просто не бачив, щоб чемпіонат отак несерйозно проводився. Коефіціент серйозності у цьому чемпіонаті рівняється нулю. Цей чемпіонат схожий на циганський. Я не думаю, що Україна повинна проводити такий чемпіонат. Багато вболівальників не ходять на стадіони, тому що немає спортивного принципу.

Відповідальність за все це лежить на організаторах колективів, які беруть участь, на федерації футболу, Прем’єр-лізі. Велика провина лежить на них.

- Тобто, чемпіонат не потрібно було відновлювати?

- Такий чемпіонат не треба було відновлювати. Я не розумію спортивного принципу, не знаю скільки команд грає. Хто грає, хто не грає. Таких чемпіонатів у світі немає. У Болівії немає такого чемпіонату. Я не можу коментувати такий смішний чемпіонат. Треба серйозніше відноситись до чемпіонату, тоді будуть серйозні ігри. Як могли допустити «Арсенал» до чемпіонату, який не має коштів. Попередній їхній президент Вадим Рабіновіч не зумів платити кошти команді, а зараз балотується у президенти України! Невже він задумав зекономити гроші на «Арсеналі», щоб піти у президенти? Смішний президент. Чемпіонат наш - NO COMMENTS.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: 1927.kiev.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения