Сергій Свистун: "Шанси є в усіх і завжди"

Сергій Свистун: "Шанси є в усіх і завжди"

74
Сергій Свистун: "Шанси є в усіх і завжди"
Фото - Влад Степаненко, FootBoom.com

Наставник «Ворскли» Сергій Свистун демонструє незворушний спокій, за яким, однак, чути втому

— Сергію Володимировичу, на вихідних ви провели спаринг, благо, вашу область, на відміну від західних та північних, снігом не засипало…

— …Зате ось уже два дні дощі періщать (розмова відбулась у понеділок вранці. — ред.). Тому умови проведення товариської гри з «Кременем» складно назвати оптимальними, бодай через вологе поле.

— Знаєте, минулого тижня я прикинув, що з усіх клубів ПЛ «товарняки» зганяла десь половина, інша віддала перевагу тренуванням. У чому ж практична користь зустрічі з сусідами?

— По-перше, саме так маємо змогу підтримувати тижневий цикл матчів. Так, є чимало «але»: калібр суперника не той, ще й грали футболісти максимум по тайму. Проте «плюсів» тут більше… По-друге, зустрічаючись із явно слабкішою командою, дали змогу своїм нападникам зробити те, що в них допоки не виходить у рамках ПЛ: забивати м’ячі.

— Хотілося би почути про ваш останній рубіж: наскільки зрозумів, у вас дуже непогано виступив молодий воротар Олексій Казаков… Ну, порівняно молодий — 23 роки, однак кілька разів він доволі непогано «потягнув»!

— На нього, як і на Дмитра Непогодова (можу також згадати й інших дублерів «Ворскли») розраховуємо на майбутнє.

— Вочевидь, ключове слово тут — «майбутнє».

— Давайте поки що про це не говоритимемо — не на часі.

— Гаразд… Зате на часі у вас порівняно невеликий гандикап перед «Говерлою». Кажуть, ужгородці мають шанси обійти полтавців…

— Шанси є в усіх і завжди. Ми, вважаю, все робимо правильно: гра є, проте ніяк не можемо забити. Проте вірю, що незабаром і результати прийдуть. У нас на кожну зустріч — чудове налаштування, проте допоки не щастить. Іще й травми, як завжди, не до речі — особливо дошкульним став виліт із лав Янузі.

— Ви лише не ображайтеся, проте мушу запитати: тут знову активізувалися розмови, що минулорічний осінній спурт «Ворскли» є заслугою Миколи Павлова, а тепер, мовляв, усе стало на законні місця.

— Розмовляти можна про що завгодно… У нас, повторюю, є гра, цей позитив рано чи пізно має вилитися в очки, треба елементарно зачекати. Візьміть, як приклад, матч із «Динамо» в Києві, особливо — другий тайм… А непоганий футбол мусить забезпечити перемоги.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров