Анатолій Демяненко: "Налаштовуємо хлопців на позитивний результат"

Анатолій Демяненко: "Налаштовуємо хлопців на позитивний результат"

99
Анатолій Демяненко: "Налаштовуємо хлопців на позитивний результат"
Фото - fcvolyn.net

Сьогодні гравці луцької «Волині» повернулися до Луцька із тренувального збору в Сімферополі. Відразу по приїзді футболісти провели тренування на стадіоні «Авангард» - займалися біговими вправами.

- Наступні два дні ми цілеспрямовано готуємося до матчу із «Дніпром», - розповів клубній прес-службі головний тренер «Волині» Анатолій Демяненко. – Усе, що ми запланували зробити у Криму, виконано навіть попри примхи погоди. Але ми встигли потренуватися. Настрій тільки бойовий, налаштовуємо хлопців на позитивний результат. У Луцьку снігу багато, але будемо тренуватися на «Підшипнику».

Тим часом домашню арену «Волині» готують до недільного матчу. Стадіон вкотре відчистили від снігу, нині його вивозять вантажівками із арени. Готовий прийняти матч молодіжних команд й стадіон «Підшипник», який також готували цього тижня. Обнадійливим є і прогноз погоди на два наступні дні, адже сонце і вітер сприятимуть тому, що газон буде сухим.

- Весна випробовує нас цього року, я не пригадую такої кількості снігу, який ми вивезли із «Авангарду», – розповідає керівник департаменту спортивних споруд ФК «Волинь» Віктор Шелигін. – Дуже вдячний усім працівникам стадіону, які долучилися до прибирання, адже за останній місяць ми дев’ять разів генерально прибирали арену.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров