Match odds 195740
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Сергій Свистун: "Новачків більше не буде"
^

Сергій Свистун: "Новачків більше не буде"

1021
Сергій Свистун: "Новачків більше не буде"
Фото - Тарас Кузьменко

Наставник полтавців — про жорстких китайців, збори, мовний бар’єр та грецького новачка.

— Сергію Володимировичу, перше питання класичне: розкажіть, як пройшли збори?

— У нас усе — за планом. Особисто я, в цілому, передостанньою фазою підготовки залишився задоволений. Цей період у Туреччині — така собі генеральна репетиція напередодні старту сезону: награвали основний склад, провели значну кількість спарингів. Уважаю, що до поновлення офіційних матчів команда готова.

— А в якому режимі проходитиме заключна стадія підготовки?

— Завтра (розмова відбулася в неділю. — Г. К.) буду в Полтаві, тож вирішуватимемо. Ще слід подивитися, в якому стані поля. Якщо в неналежному, то доведеться ще кудись їхати.

— До Криму?

— Не знаю, але точно не за кордон.

— Який контрольний матч виявився найінформативнішим для вас?

— Мабуть, із російською «Кубанню» та словацьким «Кошице» — дуже хороші опоненти. У принципі, відверто слабких спаринг-партнерів не було.

А як пройшов двобій із китайським суперником? Відчувалась якась суто азійська специфіка в діях «Шанхай Шеншин»?

— Знаєте, зараз уже навіть китайці сповідують європейські принципи, а тому якоїсь специфічної манери в них не помітив. Хіба що класу їм бракувало порівняно з іншими. Ми в них, щоправда, не виграли: забили лише один, а мали б — усі десять! А ще китайці досить жорстко, іноді грубо вели боротьбу. На щастя, наші хлопці прислухалися до моїх порад, а тому надто заводитися не стали й на ці провокації не реагували.

— Сергію Володимировичу, ще кілька запитань щодо трансферної політики. Уперше за чимало років склад «Ворск­ли» поповнив іноземець, який не володіє мовою…

— У мене ніколи не було якогось упередженого ставлення до легіонерів із дальнього зарубіжжя. Щодо Лагоса, то його трансфер відбувся досить прос­то: нам привезли його на перег­ляд і майже відразу було укладено угоду.

— Із його появою в клубі з’явився штатний перекладач?

— Та ні, обійдемося. У нас начальник команди англійською володіє, допомагатиме Лагосу. Сподіваюся, й він сам швидко адаптується та нівелює мовний бар’єр.

— Змушуватимете його відвідувати заняття з мови?

— Аякже!

— Була інформація, що до «Ворскли» приєднається француз Яннік Болі, але з ним не підписали контракт через зависокі фінансові вимоги вихованця ПСЖ…

— Знаю, що він уже в «Зорі», але вашу інформацію змушений спростувати — жодних перемовин не було.

— Загалом проблема форварда актуальна? Особливо враховуючи травму Ахмеда Янузі.

— Уже неодноразово говорив, що в передній ланці в нас є кому грати: молоді Громов, Бараннік. Отже, дефіцит не спостерігається.

— І новачків, як розумію, вже точно не буде?

— Так, принаймні до літнього міжсезоння.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения