Олег Шандрук: "Про невдачі на зборах вже забули"
^

Олег Шандрук: "Про невдачі на зборах вже забули"

522

Олег Шандрук: "Про невдачі на зборах вже забули" - изображение 1Гравець "Волині" Олег Шандрук поспілкувався з прес-службою ПЛ напередодні гри у Донецьку проти "Шахтаря".

- За великим рахунком, склад "Волині" не зазнав змін порівняно з осінню. Тож варто очікувати на той же футбол? Чи Анатолій Дем’яненко підготував якісь сюрпризи?

− Коли ми зіграємо, тоді глядачі та спеціалісти будуть відповідати на це питання. Незважаючи на відсутність придбань, нашу команду можна назвати молодою. Тобто півроку, які ми провели разом - занадто мало, щоб демонструвати фірмовий футбол. Недарма кажуть, що на створення колективу потрібно 2-3 роки. Тому за будь-яких обставин наша гра повинна прогресувати. Зв’язки налагоджуються.

- Наскільки добре починати рік грою з чемпіоном?

- А чому б і ні? По-перше, це можливість зіграти на полі найвищої якості, яке вже пройшло випробування Лігою Чемпіонів. По-друге, суперник виступить непоганим екзаменатором стосовно нашої підготовки.

- Чи була можливість подивитись матч "Шахтар" - "Борусія"?

- Я навіть особисто був присутній на "Донбас Арені". Німецька команда дуже сподобалась мобільністю та компактністю. Я розумію, що клас дортмундців дуже високий, але щось з їхньої тактики, напевно, Анатолій Васильович спробує також застосувати.

- Відомо, що "Волинь" зі зборів прилетіла безпосередньо до Донецька. Як проводяться ці три дні?

- Мабуть, нічого нового я не відкрию. Розмістились у готелі, по разу на день тренуємося на РСК "Олімпійський". Є можливість погуляти містом, і знову погода сприяє гарному настрою.

І останнє питання особисте. Чи є якісь особливі відчуття від ігор проти "Шахтаря"?

− З одного боку, як професіонал, маю ставитись з однаковою повагою до всіх. Але неможливо забути, що я провів у Донецьку, нехай і не в основному складі "гірників", 5 років. Тому багато згадок про той період. І десь на рівні підсвідомості поєдинки з "Шахтарем" примушують до надзвичайної відповідальності.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме