Match odds 713230
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Олег Шандрук: "Про невдачі на зборах вже забули"
^

Олег Шандрук: "Про невдачі на зборах вже забули"

1315

Олег Шандрук: "Про невдачі на зборах вже забули" - изображение 1Гравець "Волині" Олег Шандрук поспілкувався з прес-службою ПЛ напередодні гри у Донецьку проти "Шахтаря".

- За великим рахунком, склад "Волині" не зазнав змін порівняно з осінню. Тож варто очікувати на той же футбол? Чи Анатолій Дем’яненко підготував якісь сюрпризи?

− Коли ми зіграємо, тоді глядачі та спеціалісти будуть відповідати на це питання. Незважаючи на відсутність придбань, нашу команду можна назвати молодою. Тобто півроку, які ми провели разом - занадто мало, щоб демонструвати фірмовий футбол. Недарма кажуть, що на створення колективу потрібно 2-3 роки. Тому за будь-яких обставин наша гра повинна прогресувати. Зв’язки налагоджуються.

- Наскільки добре починати рік грою з чемпіоном?

- А чому б і ні? По-перше, це можливість зіграти на полі найвищої якості, яке вже пройшло випробування Лігою Чемпіонів. По-друге, суперник виступить непоганим екзаменатором стосовно нашої підготовки.

- Чи була можливість подивитись матч "Шахтар" - "Борусія"?

- Я навіть особисто був присутній на "Донбас Арені". Німецька команда дуже сподобалась мобільністю та компактністю. Я розумію, що клас дортмундців дуже високий, але щось з їхньої тактики, напевно, Анатолій Васильович спробує також застосувати.

- Відомо, що "Волинь" зі зборів прилетіла безпосередньо до Донецька. Як проводяться ці три дні?

- Мабуть, нічого нового я не відкрию. Розмістились у готелі, по разу на день тренуємося на РСК "Олімпійський". Є можливість погуляти містом, і знову погода сприяє гарному настрою.

І останнє питання особисте. Чи є якісь особливі відчуття від ігор проти "Шахтаря"?

− З одного боку, як професіонал, маю ставитись з однаковою повагою до всіх. Але неможливо забути, що я провів у Донецьку, нехай і не в основному складі "гірників", 5 років. Тому багато згадок про той період. І десь на рівні підсвідомості поєдинки з "Шахтарем" примушують до надзвичайної відповідальності.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения