FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олег Міщенко: "Не завжди було затишно й комфортно"
^

Олег Міщенко: "Не завжди було затишно й комфортно"

935

Олег Міщенко: "Не завжди було затишно й комфортно" - изображение 1Нападник награється на позиції праворуч.

— Найвеселішим, як у плані рівня суперника, так і погоди, був матч із грозненським «Тереком». Які ще спаринги відмітили б?

— Справді, таких емоцій, як із «Тереком», ще не відчував: вітер був настільки сильним, що атакувати можна було лише за ним (сміється). Серед решти поєдинків запам’яталася зустріч із срібним призером чемпіонату Казахстану — «Іртишем». Хороша, добротна команда — учасник єврокубків. Багато проблем вони нам створили.

— Чи були серед усіх спаринг-партнерів команди, які нагадували би «Зорю» чи «Дніпро» — двох наступних суперників «Говерли» в чемпіонаті?

— На дніпропетровців точно ніхто не схожий, бо «Дніпро» явно сильніший за усіх, із ким доводилося зараз грати. Навіть од того ж «Терека». Водночас чеченці трохи схожі на «Зорю». Хоча ні, схожість таки дуже суттєва: обидва колективи полюбляють грати на контратаках. Тобто другим номером.

— Отож можна сказати, що перший тест пройдено (перемога 3:2)?

— Щось таке (сміється). Проте варто додати, що нам дуже пощастило забити три м’ячі в стислий період часу. Це призвело до того, що «Терек» змушений був розкриватися та йти вперед великими силами. Могли цим скористатися, забити ще. Але моментів не використали.

— На вашу думку, якою є готовність команди до першого поєдинку навесні?

— Якщо зібрати всі компоненти, особливо — психологічну готовність, то оціню цей параметр десь на 90–95 відсотків. Треба ще досягти загального, спільного стану всіх футболістів. Тоді вже й доберемо решту, що залишається.

— Враховуючи високий рівень конкуренції на позиції центрфорварда, де вас награє Олександр Севидов?

— В основному, це позиція правого інсайда. Саме на ній, за версією тренерського штабу, можу принести найбільше користі.

— Учора (розмова відбулася у понеділок. — Ю. О.) Олександр Володимирович в одній з телепередач розповів про умови проживання та тренування в Туреччині. Усе так погано?

— Чесно кажучи, так. У деяких готельних номерах розрослася пліснява. Для того, щоби поїсти, багатьом командам, зокрема алчевській «Сталі» та брестському «Динамо», доводилося чекати по 20–30 хвилин. А найприкріше те, що поля були на дуже низькому рівні.

— Чи сильно різниться ставлення місцевих до наших: «Говерла» це чи, до прикладу, донецький «Металург»?

— Звісно, відрізняється. Та, можливо, справа в тому, з ким працюєш та домовляєшся. «Металург» уже тривалий час співпрацює з однією людиною. Тому все й відлагоджено, підготовка без ексцесів. Нині ж склалося враження, що відповідальна за нас особа прий­мала футбольні команди вперше. Можливо, чоловік чогось просто не знав чи не міг виконати… Скажімо так, не завжди було затишно й комфортно.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения