Володимир Бідловський: "Про своє майбутнє з головним тренером не говорив"

Володимир Бідловський: "Про своє майбутнє з головним тренером не говорив"

171
Володимир Бідловський: "Про своє майбутнє з головним тренером не говорив"

Не дивно, що Володимир Бідловський на других турецьких зборах живе разом з Романом Мисаком. Ще не так давно вони грали за першолігову «Кримтеплицю». Воротар повернувся до «Карпат» раніше, здобував право виступати за першу команду у дублі. Володі Бідловському дали шанс одразу – якщо він сподобається тренеру, то зможе претендувати на місце в основі, зокрема, на позиції лівого оборонця, адже саме ця зона в «Карпатах», після травми Ігоря Ощипка, найбільш проблемна. Але щоб заглядати вперед, треба було пройти перші збори.

– Ми добре розуміли, що збори без матчів потрібні для того, щоб набрати форму. Було дуже важко, але всі витримали й почувалися нормально. Правда, важко було й те, що ранкові тренування відбувалися практично без м’ячів.

– Розмова з Ніколаєм Костовим у тебе була?

– Про своє майбутнє з головним тренером поки не говорив. Ми просто трішки поспілкувалися, він сказав, що буде мене підтримувати. А я, у свою чергу, пообіцяв, що виконуватиму всі завдання з максимальним старанням. Зараз готуємося до першого спарингу, що запланований на 30 січня. Далі побачимо.

– Як почуваєшся у новій-старій команді?

– Звичайно, я радий, що повернувся в «Карпати». Мене добре прийняли. Зрештою, тут нічого дивного нема, адже багатьох хлопців я знаю. А живу я з Ромою Мисаком, адже ми з ним грали в Криму.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров