Олександр Севідов: З "Динамо" гратимемо в свій футбол
^

Олександр Севідов: З "Динамо" гратимемо в свій футбол

293

Олександр Севідов: З "Динамо" гратимемо в свій футбол - изображение 1

За ходом подій в матчі «Шахтаря» з «Говерлою» головний тренер нашої команди Олександр Севідов спостерігав з трибун стадіону «Донбас Арени».Після матчу вже в розпал підготовки до завершального поєдинку цього року наставник нашої команди відповів на кілька запитань клубної прес-служби.


- За свою тренерську кар’єру часто доводилося спостерігати за грою підопічних із трибун стадіонів? Які відчуття переживали на «Донбас Арені»?

- Вдруге. Особисто, відчував безпорадність, адже нічим не можеш допомогти команді, а так просто сидиш і спостерігаєш, особливо коли гра не йде в команди, не все виходить у гравців на полі – це достатньо складно для тренера.

- В чому причина такої великої кількості пропущених м’ячів у матчі?

- Причин занадто багато, щоб їх всіх перераховувати. Одні з них лежать занадто глибоко, інші – на поверхні, є серед них суб’єктивні, а є й об’єктивні. В нашому становищі потрібно якнайшвидше забути про цю поразку й готуватися до наступної гри.

- Яку тактику плануєте використати проти «Динамо» в рідних стінах?

- Думаю, що ви ще жодного разу не бачили, щоб «Говерла» грала від оборони, щоб наша команда йшла в атаку максимум із двома гравцями, тож із київським «Динамо» ми гратимемо в футбол. Як вийде, загадувати не можу. Але відмічу, що ми грали в футбол і в досить важкій грі, в якій поступилися з донецьким «Шахтарем». Приємно все ж таки, що після цього поєдинку президент «Шахтаря» підійшов до нас, подякував за гру і зазначив, що не всі команди Прем’єр-ліги можуть собі дозволити на «Донбас Арені» грати в такий футбол. Сприйняв це як комплімент.

- Досить несподівано на позиції правого інсайда в основі проти «Шахтаря» вийшов Олег Допілка. Чи будуть такі ротації й на матч із «Динамо»?

- До таких змін вдалися через вимушені обставини, травмувався Олександр Ситник, який досі займається за індивідуальною програмою через пошкодження колінного суглобу. Дуже сподіваюся, що до матчу з «Динамо» ми зможемо підготувати Давіда Одонкора.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме