Івіца Жуніч: "Перший матч підтвердив мої передчуття"
^

Івіца Жуніч: "Перший матч підтвердив мої передчуття"

558
Івіца Жуніч: "Перший матч підтвердив мої передчуття"
Фото - Footboom.com

Коментар матчу «Іллічівець» - «Волинь» від хорватського центрбека «хрестоносців» Івіци Жуніча:

- Враження від українського чемпіонату найкращі, - розповідає хорватський захисник. - Коли я переходив сюди із польської екстра-ліги, то очікував, що боротьби у вас буде набагато більше. Власне, я й готувався до цього. Перший матч підтвердив мої передчуття. Надзвичайно потужні футболісти, багато єдиноборств. Але мені до вподоби така гра.

- Івіца, ти новачок у команді, розкажи про те, як опинився у «Волині»?

- Я починав у Боснії та Герцоговині, згодои переїхав до Австрії, де провів чотири роки. Там виступав в тому числі за віденську «Аустрію». Далі був ГКС «Тихи» і польський футбол. Вже звідти я більше почав цікавитися українським футболом і за першої нагоди вирішив продовжити кар’єру саме у вашій державі.

- Яких українських нападників ти знаєш найкраще?

- З напастніков (Івіца добре спілкується польською мовою – fcvolyn.net) знаю найкраще Шевченка та Реброва. Ребров, наскільки відомо, очолює нині ваше «Динамо», тому буде приємно зіграти проти його команди. Ще відомий мені Тимощук.

- Він починав у «Волині», сам з Луцька…

- О! Не знав цього. Приємно, він дуже авторитетний гравець у Європі.

- В який спосіб плануєш з найкращого боку виявити себе в нашому чемпіонаті?

- Ще на зборах з командою у Хорватії я зрозумів, що хоче від мене тренер, який стиль гри «Волині». Тому в Україні знаю, як проявити свої найкращі здібності. Наразі маю тільки найкращі враження і дуже прагну надійної гри у «Волині».

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме