Денис Кожанов: "Знав, що повернуся в "Карпати"
^

Денис Кожанов: "Знав, що повернуся в "Карпати"

441

Перед першим матчем «Карпат» у новому чемпіонаті, «зелено-білі» зробили своїм уболівальникам цінний подарунок – повернули до команди улюбленця фанатів Дениса Кожанова, який останні роки провів у Маріуполі та Севастополі. Денис вирушив з командою до Ужгорода, де й поділився з офіційним сайтом своїми враженнями.

– Що ж, рано чи пізно, але це таки мало трапитися. Взагалі, усе відбулося доволі швидко: після періоду проведеного в Одесі, я вирушив до Львова. Якраз «Карпати» повернулися з Словенії, і я почав з ними тренуватися. Від цього відчував неабияке задоволення, адже повернувся в «Карпати», де пройшов, мабуть, найкращий, до цього часу, період моєї кар’єри. Я радий бачити партнерів по команді, своїх друзів, з якими грав раніше.

– Ти вже, мабуть, знаєш, що керівництво лише для тебе зробило виняток...
– Звичайно, мені про це відомо. Нехай я гратиму тут в оренді, але це ні про що не говорить. Я знав, що рано чи пізно повернуся до Львова, напевно, така моя доля.

– Ти пропустив збори в Словенії. Наскільки зараз готовий до конкуренції?
– Відповідь на це питання можуть дали лише матчі. Боюся, що я не готовий відповісти точно, зрештою, про це, мабуть, поки зарано говорити.

– Як тебе зустріли в «Карпатах»?
– Тут залишилися мої друзі, з якими було дуже приємно грати. Прийняли добре, та і я сам задоволений. Зараз в «Карпатах» є не лише досвідчені гравці, з якими мені довелося виступати, але й дуже талановита молодь, яка працює з величезним натхненням та бажанням. І це теж не може не тішити.

– За доброю традицією нові гравці «Карпат» отримують шанс звернутися до уболівальників. Ти не новачок, але все одно маєш таку нагоду.
– У всіх своїх інтерв’ю я багато разів говорив про те, що у Львові особливі уболівальники, а їхня підтримка надзвичайно тепла і душевна. Окрім цього, де б я не грав після карпатівського періоду, львівські фани постійно мене підтримували, вивішували на трибунах персональні банери. Я усе це добре пам’ятаю і дуже ціную те, що вони для мене зробили. Тож зі свого боку робитиму усе можливе для того, аби виправдати їхні сподівання і віддячити за багаторічну підтримку.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме