Агент: "У новiй командi гравці зароблять стiльки, скiльки в "Карпатах" зможуть отримати за 3-4 роки"

Агент: "У новiй командi гравці зароблять стiльки, скiльки в "Карпатах" зможуть отримати за 3-4 роки"

120
Агент: "У новiй командi гравці зароблять стiльки, скiльки в "Карпатах" зможуть отримати за 3-4 роки"
Фото - Виктор Перегняк, специально для FootBoom.com

У кожнiй командi прем'єр-лiги будуть новачки i будуть втрати. Та найкардинальнiший "перетрус" чекає на львiвські "Карпати".

Наразi ще немає офiцiйної iнформацiї (футболiсти у вiдпустках i здебiльшого переговорiв не проводять), але все йде до того, що "Карпати" втратять одразу п'ятьох гравцiв основного складу. Мова про орендованих футболiстiв - Гладкого, Пашаєва, Федорчука, Бартуловича i контрактника Льопу. В останнього з "Карпатами" укладено контракт за схемою "1+2". Тобто свiй один рiк вiн у Львовi вiдiграв, а наступнi два - за бажанням. Але такого бажання у Льопи немає.

А от Бартулович та Федорчук дуже не хочуть покидати Львiв. Їх влаштовує мiсто, уболiвальники, команда, побут. Не влаштовує лише зарплата. I цей факт переважає усi iншi. Цiкаво, що у цих футболiстiв закiнчуються контракти з їхнiми командами. Вони стають вiльними агентами i безплатно можуть дiстатися "Карпатам". Клуб не проти, але футболiсти вибирають iнший шлях. Чому?

- Вся рiч у грошах i лише в них, - каже футбольний агент Олександр. - Коли гравець стає вiльним агентом, вiн може перейти у будь-яку команду безплатно. А якщо говорити про Бартуловича, Федорчука чи Гладкого, то це футболiсти високого рiвня, i в їхнiх послугах зацiкавлено чимало клубiв. Тим паче у тому, щоб взяти таких виконавцiв задарма.

Коли вiльний агент йде в новий клуб, вiн має повне моральне право вимагати так званi пiдйомнi. Раз клуб не витрачає жодної копiйки на його купiвлю, то може дати гравцевi певну стартову суму - примiром 50, 70 чи 100 тисяч доларiв. А також запропонувати йому гiдну зарплату. У сумi це все одно буде значно дешевше, нiж перекупити контракт такого гравця.

Тепер поставте себе на мiсце того ж таки Федорчука, Бартуловича чи Гладкого. Вiдомо, що в "Карпатах" максимальна зарплата становить 10 тисяч доларiв на мiсяць. Тобто їм потрiбно пiвроку грати, щоб заробити суму, яку вони одержать за раз як пiдйомнi. А для цього треба лише поставити свiй пiдпис пiд iншим контрактом. До того ж зарплати в iнших командах вищi, нiж десять тисяч доларiв. Тобто за сезон у новiй командi вони зароблять стiльки, скiльки в "Карпатах" зможуть отримати за три-чотири роки. Футбольний вiк короткий, тому такi переходи зрозумiти можна.

У цiй ситуацiї у програшi знову вболiвальники львiвського клубу. Вiдома футбольна iстина: нормальний боєздатний колектив будують три роки. Олександр Севiдов один свiй рiк уже використав, є певнi паростки нової команди. Принаймнi команда не боролася за виживання. Тож були сподiвання, що, рухаючись у тому ж напрямку ще рiк-другий, "Карпати" могли б претендувати на боротьбу за зону Лiги Європи. А це б повернуло мiсту яскраву футбольну атмосферу. Тепер же цей рiк втрачено. Усе знову доведеться робити з початку...

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 4
 • за місяць отримувати 50 штук зелених і показувати посередній футбол- це дуже і дуже забагато для нашого футболу!

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • нічого не змінити- у "папіка" така мізерна зарплата - тому , що більше він витратити неможе-

  і нехоче

  -=

  тут лише одна надія- на молодих амбіційних і перспективних

  -= на тренерську думку і талант молоді можна розраховувати при стабільному фінансуванні.

  -=

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Планку в 10000 треба залишати, але позбуватися інших ганебних практик утримування футболістів на ланцюгу.

  0+ 0- 0
  +-
  verde-bianchi
 • Ответ на сообщение ДЗЕНЯ -

  нічого не змінити- у "папіка" така мізерна зарплата - тому , що більше він витратити неможе-

  і нехоче

  -=

  тут лише одна надія- на молодих амбіційних і перспективних

  -= на тренерську думку і талант молоді можна розраховувати при стабільному фінансуванні.

  -=

  Молодые и перспективные это если играть в первой лиге

  0+ 0- 0
  +-
  ahiles
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров