Ігор Пластун: "Динамо" стало слабшим"

Ігор Пластун: "Динамо" стало слабшим"

103
Ігор Пластун: "Динамо" стало слабшим"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

У грі проти «Металіста» оборона «Карпат» виглядала набагато краще, аніж в попередніх матчах – шансів у суперника практично не було...

– Всі розуміли, що турнірного значення цей матч не мав. Але це була остання гра сезону, хотіли хоч трішки потішити наших вболівальників, які сьогодні прийшли, попри провальний чемпіонат. Від нас очікували перемоги, але дивлячись на те, як складалася гра, нічия – непоганий результат.

– Що заважає команді здобувати нормальний результат два сезони поспіль?

– Минулого чемпіонату мене не було в команді, а щодо нинішньої ситуації не можу конкретно щось сказати, назвати одну чи дві причини. Були непогані відрізки в сезоні, коли нас очолив Костов, наприкінці осені гарно грали, досить вдало почали друге коло. Потім щось надломилося. Сильні команди можуть викрутитись з такого піке, але ми не змогли. Тому зупинилися на низькому місці. Надіюся, в майбутньому буде краще.

– Чому, на твою думку, Ніколай Костов не зумів реалізувати себе в «Карпатах»?

– Не знаю. Для мене, як для футболіста, причина його відставки є загадкою. Не розумію, чому він так вирішив. Так, в нас були погані результати, але було ще достатньо матчів. В останніх трьох іграх чемпіонату ми набрали лише одне очко. Отже, не можна сказати, що Костов пішов, а ми добре заграли. Думаю, він міг би й залишитися, але це його рішення. Бажаю йому і тренерському штабу удачі в майбутньому.

– Сьогодні була досить рівна гра. У другому таймі, здалось, що можна було сильніше тиснути на «Металіст».

– Можливо. Але перебуваючи на полі, не все так легко, як здається з трибун. «Металіст» – це сильна команда, незважаючи на те, що сьогодні не грали четверо чи п'ятеро основних гравців. Атакуюча ланка в них складається з латиноамериканців, проти яких складно грати. Вважаю, що ми, як мінімум, зіграли на нічию.

– Відчували, що це срібні призери чемпіонату?

– В них сильна команда впродовж багатьох років і вони постійно прогресують. Але думаю, що, в першу чергу, «Динамо» стало слабшим, тому «Металіст» зумів здобути путівку до Ліги чемпіонів.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров