Анатолій Пісковець: "У Суботича щонайменше сім кілограмів зайвої ваги"

Анатолій Пісковець: "У Суботича щонайменше сім кілограмів зайвої ваги"

162
Анатолій Пісковець: "У Суботича щонайменше сім кілограмів зайвої ваги"
Фото - fcvolyn.net

Післяматчева прес-конференція в.о. головного тренера луцької "Волині" Анатолія Пісковця:

- Перший тайм у нас був зовсім поганий, другий – трохи кращий. Головне, як на мою думку, після восьми поразок, було не програти. Я дуже вдячний команді за те, що в другому таймі проявили характер, боролися, десь, я думаю, не вистачило майстерності, а ще не вистачило часу для адаптації до нової тактики. Ще можливо не вистачило вправних опорних хавів для такої тактичної схеми, адже Пилипчук та Щедрий вперше грали на цьому місці. Пилипчук в другому таймі призвичаївся до такої схеми, а Кінаш навіть здивував. Ярослав частіше грає на «вільних» м’ячах, а сьогодні виявив бійцівські якості. Можливо, я трішки незадоволений суддівством, зовсім трішки…

- Що скажете про Суботича?

- Він розтренований, не готовий, щонайменше сім кілограмів зайвої ваги.

- Все ж таки, чи був сьогодні футбол?

- Думаю, що класного футболу не було у виконанні обох команд. Повторюся, наш футбол, той, який ми тренували три дні, базується на флангових атаках, для якого в нас є типові лінійні – Занєв та Сімінін, але цим фланговим гравцям потрібно дати вчасний пас, а майстерності для цього не вистачало, тому інколи доводилось «бити і бігти»… Але я думаю, що все буде добре. Зовсім нещодавно, три роки тому, я прийшов у менш талановиту команду і з подібною тактичною побудовою ми виграли кубок Грузії і обіграли «Анортосіс» в Лізі Європи. Якщо вірити гравцям і тренерам, а не відразу затюкувати, команда гратиме у більш якісний футбол.

- Анатолію Павловичу, сьогодні була чи не вирішальна гра для «Волині», але не було відчутно відповідного налаштування гравців, самовіддачі…

- Я з вами погоджуюся. Але я провів лише три тренування. По-друге, завжди велике значення приділяв стандартам, адже маючи таких високих гравців можна використовувати стандарти. Тут нічого іншого, окрім «працювати, працювати, працювати» не скажеш. А стосовно самовіддачі, то тут не погоджуся – в другому таймі я її побачив. Я не хочу говорити про минуле, але в функціональному плані команда не готова, для цього потрібно кілька тижнів, щоб підтягнути фізичні кондиції.

- Чому не грає Скоба?

- Він травмований. Якби був Ігор, він би грав, якби були Саша Стевич і Ізворану вони теж би грали.

- Чи розмовляли ви з Анатолієм Демяненком після вашого призначення?

- Ні не розмовляли, але ми не вороги, разом працювали рік, напевно, тренерська доля так складена, що колись треба приходити і колись іти. А наша робота оцінюється за результатом – якби я сьогодні програв, мене б також критикували. Я працюю в цьому клубі, мені сказали керівники тимчасово очолити команду, я це зробив. З молодіжного складу три гравці викликані в збірні України: Малик, Коломієць, Хомченко. В основі також є гравці з дубля. Щоправда, Щедрий невдало вийшов, але мусите його зрозуміти – він від січня не зіграв жодного матчу.

- Скільки часу потрібно команді, щоб зрозуміти нову тактику і хто з гравців підходить під неї?

- Перше – всі підходять. Стосовно часу, то зрозуміти нове можна швидко, а добре заграти - принаймні рік. Найголовніше навчитися куди і як відкриватися, це ми тренували декілька днів на заняттях із тактики. Але однозначно можу сказати, що будемо грати в два нападника, я впевнений в ефективності такої схеми.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • уууу.... 7 кыло зайвоъваги Кварца на них немаэ.

    0+ 0- 0
    +-
    борка
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров