КДК: "Карпати" - оштрафовані, Грицай та Орос - дискваліфіковані

КДК: "Карпати" - оштрафовані, Грицай та Орос - дискваліфіковані

138
КДК: "Карпати" - оштрафовані, Грицай та Орос - дискваліфіковані
Фото - ffu.org.ua

У четвер, 27 березня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу прийняв декілька рішень, які стосуються клубів Прем’єр-ліги.

За небезпечний напад на суперника з вірогідністю нанесення травми 23 березня 2014 року у матчі 22-го туру чемпіонату України «Зоря» (Луганськ) − «Металург» (Донецьк) гравця луганської команди О. Грицая дискваліфіковано на 2 матчі.

40 тисяч гривень мають сплатити львівські «Карпати» за неправомірні дії вболівальників на стадіоні «Авангард» в Ужгороді 23 березня 2014 року під час матчу 22-го туру чемпіонату з місцевою «Говерлою».

Крім того, за результатами засідання КДК ФФУ, яке відбулось 21 березня 2014 року, було вирішено відсторонити футболіста «Говерли» Ороса Крістіана Даніеля від участі у змаганнях на 2 матчі. Його було вилучено 16 березня 2014 року у матчі 21-го туру чемпіонату «Металіст» (Харків) − «Говерла» (Ужгород) за небезпечний напад на суперника, що володів м’ячем, з вірогідністю нанесення травми.

На один матч було відсторонено тренера донецького «Металурга» Ю. Вірта, вилученого з меж технічної зони у матчі 21-го туру чемпіонату U-21 «Металург» (Донецьк) − «Іллічівець» (Маріуполь), що проходив 14 березня 2014 року (тренер вже відбув відсторонення).

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 1
  • И что ж такого интересно болельщики Карпат натворили?) главное, что только они должны платить, и только у них были проблемы с ПЛ

    0+ 0- 0
    +-
    Shurifan
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров