FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига В’ячеслав Грозний: "Перенесення чемпіонату – логічний крок в цій ситуації"
^

В’ячеслав Грозний: "Перенесення чемпіонату – логічний крок в цій ситуації"

1026
В’ячеслав Грозний: "Перенесення чемпіонату – логічний крок в цій ситуації"
Фото - Анна Барко, FootBoom.com
В’ячеслав Грозний прокоментував перенесення початку другої половини чемпіонату на пізніший термін.
— Як громадянин України й людина, я сумую у ці дні. Можна вести діалог, можна сваритися, не сприймати позицію іншої людини. Але людське життя — понад усе. На мій погляд, було би логічно кілька перших турів чемпіонату перенести на пізніший термін. Тому що люди в країні тужать за тими, хто загинув за незалежність.
І в такій ситуації футбол недоречний. Не думаю, що вболівальники прийдуть на футбол.
Людям не до цього. Функціонери це розуміють краще за мене. Треба підтримати сім’ї загиблих. Не хочу, щоби подібне відбувалося в Росії або якійсь іншій країні світу. Треба всім заспокоїтися. Сьогодні ніхто не може гарантувати порядок і безпеку, в тому числі пересування по країні. Можуть трапитися провокації. Збірна України не потрапила на чемпіонат світу, тому немає необхідності 18 травня закінчувати внутрішній чемпіонат. Можемо й пізніше це зробити. Ми прилетіли з Туреччини. В Ужгороді ніде тренуватися, мокрі поля, можемо їх зіпсувати.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения