Главная Украинские Favbet Лига Іван Гецко: "Хороші футболісти раніше неохоче їхали в Україну, а тепер і поготів"
^

Іван Гецко: "Хороші футболісти раніше неохоче їхали в Україну, а тепер і поготів"

547
Іван Гецко: "Хороші футболісти раніше неохоче їхали в Україну, а тепер і поготів"
Фото - sport-express.ua

Відомий у минулому фут­боліст Іван Гецко в ін­терв’ю «Газеті» підсумував трансферну кампанію українських клубів у період зимового міжсезоння.


— Ігорю Михайловичу, Вам не здається, що зимова трансферна кампанія українських клубів минула дуже спокійно?


— Усіх хороших футболістів розібрали. Учасникам єврокубків було складно в цей невеликий проміжок часу дозаявити когось для виступів у Лізі Європи. Хороші гравці, повторюю, мають чинні контракти, тому було складно когось «вирвати». Щодо футболістів команд середнього рівня, то ті, що ставлять якісь завдання, вже вкомплектовано. Інші ж підсилилися: «Говерла» здійснила придбання, «Таврія» досі, мабуть, шукає підсилення, як і донецький «Металург». В українських грандів є довга лава запасних, на якій сидять кваліфіковані виконавці. Та й не забувайте про події в державі. Хороші футболісти й раніше не особливо прагнули грати в Україні, а тепер і поготів. Навіть після стабілізації ситуації іноземні гравці розглядатимуть пропозиції українських клубів з певними побоюваннями.

— «Динамо» почало закуплятися ще рік тому, були придбання влітку. Чого очікуєте від киян тепер?


— «Динамівці» вже провели матч Ліги Європи на Кіпрі проти «Валенсії». Кияни показали не той футбол, який від них очікували. Але їх можна зрозуміти. Вони дістали чи не найсильнішого суперника з тих, які грають у Лізі Європи. А тут іще й не було можливості приймати іспанців удома, де була б підтримка своїх глядачів. Думаю, за політичну ситуацію переживав не тільки Шовковський, а й інші футболісти. Психологічно було складно. Тому було багато чинників не на користь українського клубу. В майбутньому робитимемо висновки за іграми «Динамо» в чемпіонаті України. Перші два-три тури розставлять усе на свої місця, і ми побачимо, чи готова команда Олега Блохіна боротися за місце в Лізі Європи.

— Вірите, що «Динамо» зможе фінішувати на першому чи другому місцях?

— Не хотів би не вірити. Ми говоримо про славетний клуб із традиціями, амбіціями. Хотів би, щоб «Динамо» однозначно створило конкуренцію в боротьбі за друге місце.

— Через кілька місяців спливає термін контракту «Дніпра» з Хуанде Рамосом. Як гадаєте, керівництво дніпропетровців уже визначилося з майбутнім тренера?

— Це їхні внутрішні справи… Впевнений на сто відсотків, що переговори з цього питання вже відбулися. За півроку до завершення чинності контракту всі так роблять. Непокоїть те, що не було оголошено про підсумок цих переговорів. Усе-таки багато галасу було навколо деяких футболістів, але команду зберегли. Тобто всі вимоги Рамоса керівництво виконало. У матчі в Лізі Європи «Дніпро» мені сподобався. Взагалі хотілося б, щоб Рамос нарешті чогось досягнув із «дніпрянами». Хоча б у Лігу чемпіонів пробився. А залишиться він чи ні — це питання суто керівництва клубу й самого тренера та його амбіцій.

— Питання щодо середнього класу. «Чорноморець» утримає місце в Лізі Європи?

— Не бачу конкурентів для одеситів. «Чорноморець» має хороший підбір футболістів, рівень команди вищий за середній. «Моряки» показують стабільну гру, б’ються на рівних з грандами нашого футболу. Тому, думаю, їхні позиції в турнірній таблиці є заслуженими. Знаю, що донецький «Металург» хотів би потіснити одеситів. Але турнірна таблиця адекватно відображає співвідношення сил.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения