FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Сергій Морозов: "Знищити "Карпати" – вчинити злочин"
^

Сергій Морозов: "Знищити "Карпати" – вчинити злочин"

669
Сергій Морозов: "Знищити "Карпати" – вчинити злочин"
Фото - footballua.tv

Конфлікт, який склався навколо футбольного клубу «Карпати», є серйозною загрозою для існування львівської команди.

Про це у коментарі «Погляду» розповів експерт телеканалу Футбол Сергій Морозов.

«Такі команди, як «Карпати» Львів, «Динамо» Київ, «Дніпро» Дніпропетровськ, «Чорноморець» Одеса та «Шахтар» Донецьк є брендовими в Україні і творять базу українського футболу. Втратити таку команду, як «Карпати» чи змінити її назву – це буде злочином проти вболівальників та суспільства», - пояснив експерт.

Сергій Морозов вважає, що конфлікт, який зараз існує між керівництвом клубу і владою міста повинен вирішуватися на вищому рівні – на рівні ФФУ та керівництва країни.

«Справа у тому, «Карпати» - це історичний клуб, тому тут варто зробити усе, аби вберегти команду від занепаду. Як на мене, сторони повинні знайти вирішення на круглому столі, де будуть присутні не лише керівники клубу і міста, а й тисячі вболівальників, яким небайдужа доля клубу», - зазначив експерт.

Нагадаємо, почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський заявив, що перестане фінансувати клуб з літа 2014 року, якщо влада не передасть 17 гектарів землі у Львові, які обіцяли раніше. Цю землю «Карпати» планують використати для розбудови інфраструктури, щоб пізніше можна було заробити гроші та вкласти у розвиток клубу.

Натомість у міській раді заявили, що зараз немає жодної можливості передати цю землю клубу, оскільки чинна заборона на будь-які будівельні роботи у Снопківському парку.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: "Новий погляд"

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения