Олександр Кас’ян: "Страшенно хотів обіграти "Іллічівець"
^

Олександр Кас’ян: "Страшенно хотів обіграти "Іллічівець"

434

Нападник «Карпат» Олександр Кас’ян з’явився на полі по перерві. Замінивши Ігоря Худоб’яка він склав пару у центрі нападу Сашку Гладкому. Мотивації в 28-го номера «зелено-білих» не бракувало хоча б тому, що він грав в рідному місті.

– Маріуполь – це моє рідне місто, я виріс біля нього, в селищі, що розташоване за 10 кілометрів від нього. Тут пройшло все моє дитинство. У Маріуполі я і грав в футбол до 16 років. Правда, мені було не просто тренуватися, адже батьки змушували мене вчитися. Вони не хотіли, щоб я змінював навчання на футбол. Тому ніхто й не думав, що я колись стану професійним гравцем.

– Сашко, а хмари жовтого та сірого димів – це для Маріуполя нормально?

– Так, дим тут був скільки я себе пам’ятаю. Але люди вже звикли. Вони знають, що коли вішаєш на балконі білизну, то вона невдовзі стане сірою або червоною.

– Що по грі сьогоднішній скажеш?

– Ми мали не програти, ми навіть могли виграти. Якби хоч один гол забили... На жаль, фарт сьогодні був на стороні нашого суперника. Хоча я вважаю, що ми сильніше за них виглядали і що переграли їх повністю, особливо в другому таймі.

– Якою була установка Тренера перед твоїм виходом на поле?

– Він попросив, щоб ми з Гладким вичавили максимум з ситуації. Ми мали забити бодай один гол. На жаль, не вдалося.

– Для тебе ця гра була принциповою?

– Дуже! Я страшенно хотів обіграти «Іллічівець». Там зі мною некрасиво поступили, зробили мене клоуном, винним, все на мене повісили за той інцидент з ДТП, хоча я взагалі до нього жодного стосунку не мав. Але я про це вже забув. Мені треба закріпитися в складі «Карпат» і забивати голи.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме