FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Валерій Федорчук: "Дуже хотіли зберегти перемогу"
^

Валерій Федорчук: "Дуже хотіли зберегти перемогу"

587
Валерій Федорчук: "Дуже хотіли зберегти перемогу"

Зважаючи на те, що Андрій Ткачук отримав пошкодження, команду з капітанською пов’язкою на поле вивів Валерій Федорчук. Після поєдинку він поділився своїми враженнями.

«Ми слідкували за «Говерлою», знали, що це досить хороша команда, яка на рівних грала проти наших грандів. Тому ми налаштовувалися відповідним чином. Ми давно не вигравали вдома, дуже хотіли перемогти і довести, що вміємо грати в футбол. І ми грали, лише в кінці трішки підсіли. Це психологічний фактор. Команда дуже хотіла зберегти перемогу, здобути три очки. Я переконаний, що в майбутньому ми будемо грати протягом всього часу і показувати хороший футбол».

«Звичайно, коли Зеньов забив, то з плечей упав тягар. З’явилася впевненість, але була і зворотня реакція. Ми то повірили у те, що можна перемогти, але ж стільки не вигравали і не забивали, що спрацювала психологія. Тому ми більше на оборону грали, старалися не пропустити. Я вірю, що тепер ми набиратимемо очки, які дозволять нам ще впевненіше грати» – підсумував Валерій.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения