FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Сергій Зеньов: "Найважче було на останніх хвилинах"
^

Сергій Зеньов: "Найважче було на останніх хвилинах"

657
Сергій Зеньов: "Найважче було на останніх хвилинах"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Не відзначити роботу Сергія Зеньова в матчі проти «Говерли» дуже важко. Забитий гол став лише підсумком того, що естонець виконав не лише в атаці, але й в обороні. Та й взагалі, Сергій був дуже корисним на полі, за що й отримав заслужені аплодисменти на свою адресу.

«У нас було більше можливостей, та й ініціатива була на нашому боці, принаймні до кінця матчу. На останніх хвилинах вже стало важко, бо дуже важливо було втримати перемогу. Добре, що вдалося забити. Мушу сказати, що пас від Гладкого був просто шикарний, гріх не скористатися з такого подарунку. Але якби першим на м’ячі виявився суперник, то не виключаю і падіння зі свого боку. На щастя, цього вдалося уникнути, і пробити у дальній кут. Чим «Говерла» запам’яталася? Не сказав би, що це жорстка команда. Міша у своєму стилі вийшов на поле, загострив гру. Загалом же дуже потрібна і важка перемога, можна сказати, що вольова. Очки нам були украй необхідні» – сказав Сергій Зеньов.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения