Микола Павлов: "В другому таймі Кварцяний залякав суддю"
^

Микола Павлов: "В другому таймі Кварцяний залякав суддю"

396
Микола Павлов: "В другому таймі Кварцяний залякав суддю"
Фото - sctavriya.com
Головний тренер маріупольського «Іллічівця» прокоментував матч першого туру нового чемпіонату:
- Насамперед хочу висловити співчуття рідним мого товариша, мого президента Олега Мейдановича Бабаєва. Його сьогоднішня загибель трагічна. Мені важко говорити, адже з цією людиною ми провели чотири з половиною роки. Якщо пригадуєте, я три роки взагалі не працював і повернувся у футбол тільки завдяки йому. Тому втратити в день матчу свого близького соратника дуже важко.
З приводу матчу… Зараз не час для жартів, але так вдома не судять. В другому таймі Кварцяний так залякав суддю… До речі, ми ж господарями сьогодні були, а так господарів не судять! Нас арбітри дуже «гнали» в другому таймі. Звичайно, потрібно віддати належне Волині – волі і характеру вашої команди. І скажу, що Волинь з Кварцяним і без нього – це різні команди. Від тренера іде і воля, і характер, нашим хлопчакам поки цього не вистачає. Напевно, не так складався б матч за рахунку 1:1, якби в середній лінії і нападі в нас були більш досвідченні хлопці. І не було б такої сумної розв’язки в кінці матчу.
А взагалі стан зараз такий, що не час багато говорити про футбол, і не тільки через сьогоднішню подію, але й через події в нашій країні.
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме