Ніколай Костов: "Вийти з кризи можна через спільну роботу"

Ніколай Костов: "Вийти з кризи можна через спільну роботу"

114
Ніколай Костов: "Вийти з кризи можна через спільну роботу"

Перед початком вечірнього тренування у четвер, головний тренер «Карпат» Ніколай Костов розповів про підготовку команди до недільного протистояння проти луганської «Зорі».

– У якому психологічному стані зараз знаходяться «Карпати»?

– Звісно, що після поразки з таким рахунком, психологічний стан не хороший. Карпатівський футбол зараз в кризі, але з неї треба і можна виходити. Можна виходити тільки через спільну роботу. Але не лише нашу, але й нашого керівництва та наших уболівальників. «Карпати» – це не лише команда. Команда, у складі 11 гравців, виходить на поле. Гра ж залежить від багатьох нюансів.

– Ви сказали про кризу. Чи можна говорити про депресію?

– Ні, коли депресія – то треба йти до лікаря. Нам треба взяти себе в руки, проявити високий рівень ігрової дисципліни і зробити результат у недільному матчі. Мені дуже незручно через те, що ми боремося за виживання. Я не можу повірити, що це відбувається з «Карпатами». Треба більше працювати.

Що б ви хотіли сказати нашим фанам?

– Ми чекаємо від вас допомоги. Кожен уболівальник на трибунах заряджає нас позитивною енергією. У неділю я очікую на важку гру. На попередні наші матчі проти «Динамо» і «Шахтаря» прийшло багато уболівальників. Я б хотів, щоб і на матч проти «Зорі» також прийшло не менше. Питання лише в тому, чи не залишать нас наші уболівальники у важку хвилину.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Давай додому тренер.

    0+ 0- 0
    +-
    13/0303
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров