Владислав Ващук: "Рабінович не виходить з нами на зв’язок, відтак процес стоїть на місці"

Владислав Ващук: "Рабінович не виходить з нами на зв’язок, відтак процес стоїть на місці"

102
Владислав Ващук: "Рабінович не виходить з нами на зв’язок, відтак процес стоїть на місці"
Фото - segodnya.ua

Спортивний директор столичного «Арсеналу» Владислав Ващук розповів, чому Олександр Онищенко досі не може домовитися з чинним президентом клубу

Епопея з присмаком трагікомічного — не інакше. Або простим смертним не зрозуміти товстосумів за умов різного світогляду, або ж в останніх таке життя, що часто вони й самі не розуміють, що відбувається. Майже два місяці тому в президента «Арсеналу» Вадима Рабіновича запитали, як довго клуб перебуватиме в підвішеному стані, що, по суті, означало: «Коли вже повноцінним власником ФК стане Олександр Онищенко?». Тоді очільник відповів: «Упевнений, щонайбільше (!) впродовж тижня все стане зрозумілим остаточно».

Таких тижнів минуло вже майже шість, а нинішній стан справ у другій київській команді такий: а) клуб досі належить Вадиму Рабіновичу, хоча нинішні витрати на його утримання покриває пан Онищенко; б) до числа покритих витрат не входить заробітна платня, зок­рема футболістам, і теперішні борги перед ними лише зростають, і кошти гравці не отримують уже п’ять місяців (зрозуміло, що йдеться про старожилів, яких залишилося не так багато); в) є всі передумови (які саме — читайте в інтерв’ю Владислава Ващука поруч) вважати, що Вадим Рабінович передумав віддавати клуб, тому подальше існування «Арсеналу» перебуває під загрозою.

Ще одним тривожним моментом для клубу став невиїзд команди дев’ятнадцятирічних на календарну зустріч проти «Іллічівця» в Маріу­полі (кияни ініціювали перенести поєдинок останнього туру на 24 березня через участь у міжнародному турнірі, на що «Іллічівець» погодився). Проте директор клубної школи столичних Олександр Томах повідомив, що причиною неявки на гру стала негода: «Ми просиділи з валізами на залізничному вокзалі не одну годину, проте так і не мали змоги виїхати. У першій лізі практично цілий тур перенесли, тож і нас стихія не обійшла стороною. Жодних санкцій до нашого клубу застосовано не буде, а матч відбудеться в раніше запланований час останнього туру — в травні».

— Владиславе Вікторовичу, новий потенційний власник «Арсеналу» Олександр Онищенко не виплачуватиме зарплатню футболістам, поки клуб юридично не стане його?

— Потенційний власник вкладає кошти в клуб, зокрема на сьогоднішнє утримання, всі необхідні витрати. За інших умов клуб просто не існував би. Не забуваймо й про організований тренувальний збір напередодні відновлення чемпіонату.

— Але щодо зарплатні: старі борги залишилися й нині вони зростають?

— Так, залишилися. Але всі тренери й футболісти повідомлені, що це — тимчасово, допоки клуб не перейшов у власність нового президента. Як ви правильно зазначили, вся проблема саме в цьому.

— У чому причина затримки передачі клубу, адже обидві сторони неодноразово заявляли, що ця процедура — питання мінімальної кількості діб і що обох усе влаштовує?

— Проблема в тім, що з нашого боку робиться все можливе для якнайшвидшого переоформлення ФК. А з боку Вадима Рабіновича ми не отримуємо необхідної допомоги.

— Що маєте на увазі?

— Річ у тім, що до Вадима Зіновійовича неможливо додзвонитися. Він просто не виходить із нами на зв’язок, відтак процес стоїть на місці.

— Гадаєте, він штучно його гальмує?

— Не знаю, чи штучно, адже з його уст не чув про таку його позицію. Але наразі це — головна перепона для потенційних власників «Арсеналу».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 2
 • каноніри дивовижно живучі

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Рабинович Аршавина хочет переманить,ждет до лета что бы-бесплатно...

  0+ 0- 0
  +-
  Буран
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров