Олександр Севідов: "Вже думав, що на стадіоні якесь прокляття"
^

Олександр Севідов: "Вже думав, що на стадіоні якесь прокляття"

468
Олександр Севідов: "Вже думав, що на стадіоні якесь прокляття"
Фото - FootBoom.com

Олександр СЕВІДОВ, головний тренер «Карпат»:

– Ми зіграли мобільніше та агресивніше від «Говерли» і заслужено перемогли. Знаєте, після змарнування двох моментів, я вже почав думати, що якесь прокляття на стадіоні над нами висить. Слава Богу, Зеньов використав свій момент. Як казав Микола Павлов, спершу результат, потім гра.

– «Говерла» змінилася?

– Великих змін не побачив. Ми, звичайно, вивчали «Говерлу». Та й В’ячеслав Вікторович сказав, що вони не кукурудзу охороняють. Лінія оброни змінилася, але лінія атаки та сама, що було. Зрештою, влізати в «Говерлу» - не моє діло.

– Перше результат, потім гра... А коли гра буде?

– У першому таймі ми повністю «Говерлу». Наприкінці вже на відбій грали, бо дуже важливо було втримати результат. Знаєте, я передивлявся минулі матчі «Карпат». Так от, стільки підкатів у виконанні Голодюка, я ще не бачив. Я не погоджуюся, що перше має бути результат. Це дуже важке питання. Спершу гра має бути, потім результат. Класно коли є і одне і друге. Але сьогодні команда виконала два моїх прохання. У першому таймі вони показали, що вміють грати в футбол, а в другому билися за клуб, за місто і за перемогу.

– Після гола команда почала більше грати на результат?

– Ні. Зеньов попросив заміну. Гладкий не такий активний, як раніше був. Це тому, що він на рік став старшим – вчора день народження святкував. Ми намагалися чіплятися попереду за м’яча, щоб ослабити атаки суперника. А от коли Підківка упав, то серце «йокнуло». Якби Зеньов не попросив заміну, то до останніх хвилин ми б дотягнули. Коли просить гравець, то краще його замінити. Травм нам не треба, до того ж не було Ткачука, Бартуловіча та Васіна. Але це нікому не цікаво

– Мартинюк грав на місці форварда, а Бохашвілі на поле не вийшов.

– Ми випустили Мартинюка до того, як з поля попросився Зеньов. Молодих у нас було багато. І ще, сьогодні, як виключення, я підтримаю Страшкевича. Власне, я не люблю виділяти гравців, але для нього було великим навантаженням виходити зі старту. Він трішки розгубився, кілька атак на ньому завершилися. Але це майбутнє «Карпат». Костевич, Страшкевич, Підківка, Мірошниченко. Є у нас перспектива.

– Що з Підківкою?

– Відлетіла підківка (усміхається). Та він досить масивний хлопець. Дай Боже, щоб нічого не трапилося. А то у нас біда одна у тих, кого до збірних викликають. Завійський ногу зламав, Маркович травму отримав. Тепер от Підківка. Заборонити, щоб їх до збірної викликали?

– Ігор Скоба сказав, що «Карпати» слабка команда...

– Не розумію. Ігорю за 30. Вже час порозумнішати. Це неетично і некоректно. Хто ж знає, що через півроку буде? Якщо Ігор Скоба перша інстанція, то «Волинь» - чемпіон.

– А хто такий Ігор Скоба?

– Гравець він відомий, пограв. Не Шевченко-Ребров-Тимощук, правда. Іноді я таких речей не розумію.

– В захисті на нуль зіграли...

– Не треба на персоналії переходити. Це їхня робота. Вони просто добре її виконали.

– Ви за молодіжним складом слідкуєте?

– Так, от на Гудиму розраховуємо. Але у нього знову біль в коліні була. Думали, що біль вщухне, але вирішили перестрахуватися і його не випускали сьогодні.

– Як вам Костевич?

– Впорався зі своїм завданням. Не був гіршим на полі. Маємо проблемну позицію лівого захисника. От Савченко тільки почав за дубль грати.

– У вас відбувся діалог з фанатами «Говерли» після матчу...

– Вони крикнули, чи ви, мовляв, нас не обманули. Я сказав, що Бог все бачить. Не було проблем. Просто є люди, яким займатися футболом категорично протипоказано. Нічого не робиться швидко. За 2 місяці поставити гру команди, обравши для цього найважчий шлях – вирощувати своїх гравців... «Карпати» обрали дуже складну дорогу. Але все ж краще, щоб були тимчасові неприємності, ніж тимчасові приємності.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
15 октября