Главная Украинские Favbet Лига Олександр Севідов: "Вже думав, що на стадіоні якесь прокляття"
^

Олександр Севідов: "Вже думав, що на стадіоні якесь прокляття"

792
Олександр Севідов: "Вже думав, що на стадіоні якесь прокляття"
Фото - FootBoom.com

Олександр СЕВІДОВ, головний тренер «Карпат»:

– Ми зіграли мобільніше та агресивніше від «Говерли» і заслужено перемогли. Знаєте, після змарнування двох моментів, я вже почав думати, що якесь прокляття на стадіоні над нами висить. Слава Богу, Зеньов використав свій момент. Як казав Микола Павлов, спершу результат, потім гра.

– «Говерла» змінилася?

– Великих змін не побачив. Ми, звичайно, вивчали «Говерлу». Та й В’ячеслав Вікторович сказав, що вони не кукурудзу охороняють. Лінія оброни змінилася, але лінія атаки та сама, що було. Зрештою, влізати в «Говерлу» - не моє діло.

– Перше результат, потім гра... А коли гра буде?

– У першому таймі ми повністю «Говерлу». Наприкінці вже на відбій грали, бо дуже важливо було втримати результат. Знаєте, я передивлявся минулі матчі «Карпат». Так от, стільки підкатів у виконанні Голодюка, я ще не бачив. Я не погоджуюся, що перше має бути результат. Це дуже важке питання. Спершу гра має бути, потім результат. Класно коли є і одне і друге. Але сьогодні команда виконала два моїх прохання. У першому таймі вони показали, що вміють грати в футбол, а в другому билися за клуб, за місто і за перемогу.

– Після гола команда почала більше грати на результат?

– Ні. Зеньов попросив заміну. Гладкий не такий активний, як раніше був. Це тому, що він на рік став старшим – вчора день народження святкував. Ми намагалися чіплятися попереду за м’яча, щоб ослабити атаки суперника. А от коли Підківка упав, то серце «йокнуло». Якби Зеньов не попросив заміну, то до останніх хвилин ми б дотягнули. Коли просить гравець, то краще його замінити. Травм нам не треба, до того ж не було Ткачука, Бартуловіча та Васіна. Але це нікому не цікаво

– Мартинюк грав на місці форварда, а Бохашвілі на поле не вийшов.

– Ми випустили Мартинюка до того, як з поля попросився Зеньов. Молодих у нас було багато. І ще, сьогодні, як виключення, я підтримаю Страшкевича. Власне, я не люблю виділяти гравців, але для нього було великим навантаженням виходити зі старту. Він трішки розгубився, кілька атак на ньому завершилися. Але це майбутнє «Карпат». Костевич, Страшкевич, Підківка, Мірошниченко. Є у нас перспектива.

– Що з Підківкою?

– Відлетіла підківка (усміхається). Та він досить масивний хлопець. Дай Боже, щоб нічого не трапилося. А то у нас біда одна у тих, кого до збірних викликають. Завійський ногу зламав, Маркович травму отримав. Тепер от Підківка. Заборонити, щоб їх до збірної викликали?

– Ігор Скоба сказав, що «Карпати» слабка команда...

– Не розумію. Ігорю за 30. Вже час порозумнішати. Це неетично і некоректно. Хто ж знає, що через півроку буде? Якщо Ігор Скоба перша інстанція, то «Волинь» - чемпіон.

– А хто такий Ігор Скоба?

– Гравець він відомий, пограв. Не Шевченко-Ребров-Тимощук, правда. Іноді я таких речей не розумію.

– В захисті на нуль зіграли...

– Не треба на персоналії переходити. Це їхня робота. Вони просто добре її виконали.

– Ви за молодіжним складом слідкуєте?

– Так, от на Гудиму розраховуємо. Але у нього знову біль в коліні була. Думали, що біль вщухне, але вирішили перестрахуватися і його не випускали сьогодні.

– Як вам Костевич?

– Впорався зі своїм завданням. Не був гіршим на полі. Маємо проблемну позицію лівого захисника. От Савченко тільки почав за дубль грати.

– У вас відбувся діалог з фанатами «Говерли» після матчу...

– Вони крикнули, чи ви, мовляв, нас не обманули. Я сказав, що Бог все бачить. Не було проблем. Просто є люди, яким займатися футболом категорично протипоказано. Нічого не робиться швидко. За 2 місяці поставити гру команди, обравши для цього найважчий шлях – вирощувати своїх гравців... «Карпати» обрали дуже складну дорогу. Але все ж краще, щоб були тимчасові неприємності, ніж тимчасові приємності.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения