В’ячеслав Грозний: "Помилка арбітра вплинула на результат"

В’ячеслав Грозний: "Помилка арбітра вплинула на результат"

101
В’ячеслав Грозний: "Помилка арбітра вплинула на результат"
Фото - Анна Барко, FootBoom.com

Післяматчевий коментар головного тренера «Говерли»:

- Мені важко щось казати, коли не зараховують стовідсоткові голи. Недарма вже неодноразово казав, щоб у нас судили поєдинки іноземні арбітри, а наші нехай проводять матчі за кордоном. В першому таймі ми діяли бездоганно – перекрили найбільш небезпечних гравців «Дніпра» - Коноплянку, Джуліано, Зозулю, Матеуса. Навіть попри не зарахований гол могли забити ще, але Фещук не зміг переграти Бойка. Гол став для нас як грім серед ясного неба. Нашого воротаря дезорієнтував гравець, що був перед ним. Ну зовсім нелогічним був цей гол, який просто вибив у гравців землю з-під ніг. Хотів би ще по-новому зіграти цей двобій. Так, хоч начебто ми й вирішили своє завдання, проте граємо за честь. Ще раз повторюся помилка арбітра вплинула на результат матчу.

- Якби у вас була можливість переграти цей матч ви б змінили воротаря?

- На тренуваннях Шевченко виглядав переконливіше, Надь з температурою вдома до гри не готувався. Тренер воротарів у конкуренції між Шевченком та Бабенком віддав перевагу молодому голкіперу.

- Чи не відбилося на психологічному стані «Говерли», те, що граємо в більшості?

- Більше відбилося забитий дніпрянами гол. Та й Хомін з Буяльським грали з травмами. Орос травмувався, довелося робити незаплановану заміну.

- В яких кондиціях повернувся Ле Таллек?

- В нормальних, але він не мав ігрової практики. Тим не менш, він голодний до гри, Даміен ще нам допоможе.

- На матч з «Зорею» готуватиметься інша група футболістів?

- Так, нам буде важко, звісно, будуть зміни, але які наразі не можу сказати. Давно виступаю за нововведення в футбол – збільшення кількості замін, грати чистий час та пере форматування роботи суддівської бригади.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров