Дмитро Задерецький: "Ми ніколи не дивимось на імена"

Дмитро Задерецький: "Ми ніколи не дивимось на імена"

248
Дмитро Задерецький: "Ми ніколи не дивимось на імена"

Післяматчевий коментар Дмитра Задерецького.

- Дмитре, ти сьогодні зіграв цілий матч в основному складі, чи вистачило сил тобі і усій команді протистояти «Металісту»?

- Сил вистачило, але психологічно важко після трьох поразок поспіль. Ми налаштовувались дуже сильно на цей матч, намагалися забити, але кілька разів дуже не поталанило.

- В «Волині» зараз дуже багато травмованих гравців і жорсткий графік матчів. Це також негативно впливає на якість гри?

- Звичайно, бо граємо через три дні. В когось розтягнення, в когось надрив, травм багато і це впливає на загальний функціональний стан команди. Потрохи партнери повертаються в стрій, от, наприклад, скоро Парцванія буде готовий грати.

- Чи сподобалися тобі захисники «Металіста», адже один-в-один волиняни сьогодні їх нечасто обігрували?

- Вони такі ж люди, як і ми, нічого страшного і захмарного немає, просто хороші виконавці, які отримують трохи більші зарплати. Ми ніколи не дивимось на імена, а завжди налаштовуємось на конкретну гру.

- Тренери на прес-конференції казали, що матч поділився на «до» і «після» вилучення. Ти погоджуєшся з цією думкою?

- Так, це був ключовий момент, адже до нього гра більш-менш вдавалася нам. Після вилучення швидко пропустили двічі і руки опустилися. Хотілося краще зіграти для вболівальників, які прагнуть дивитися якісну гру, ми віддавалися, билися…

- Як тобі взагалі сьогодні підтримка стадіону?

- Просто фантастика була сьогодні. Хотілося, щоб вони завжди нас так підтримували, не тільки в хороші часи.

- В наступній грі з «Чорноморцем» хочеться бачити і хорошу підтримку, і вашу якісну гру. Де команда може знайти резерви?

- В кожного гравця є такі резерви, треба зібрати всі сили в кулак і характером виграти наступний матч. Так ми докажемо, що в нас сильний колектив і хороша команда. Всі чекають повернення Віталія Володимировича, і ми не хочемо його засмучувати поразками.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров