Михайло Кополовець: "Я не міг заснути дві ночі, а в місто і зараз соромно вийти"

Михайло Кополовець: "Я не міг заснути дві ночі, а в місто і зараз соромно вийти"

104
Михайло Кополовець: "Я не міг заснути дві ночі, а в місто і зараз соромно вийти"

Як завжди емоційний Михайло Кополовець перед вечірнім четверговим тренуванням розповів про внутрішні проблеми команди і те, як їх можна вирішити.

– Дуже важко було відійти від такої гри. Нам дуже соромно, що так трапилося. Одразу ж хочу вибачитися перед нашими фанами, я уявляю, як їм неприємно за такі поразки. Повірте, нам також було не просто відійти від цього матчу. Я не міг заснути дві ночі, а в місто і зараз соромно вийти. Тому ми зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію, в якій ми опинилися. Ще є 5 ігор і вся боротьба попереду.

– Може є якісь навколофутбольні фактори, які впливають на вашу гру?

– Та ні, винні ми самі. На 10 хвилині «горіти» 2:0... Нема у мене пояснення. Не можу сказати, що трапилося. Треба забути цю гру, бо на носі вже інший поєдинок. Ми мусимо виправитися, бо уболівальники нам не вибачать. Зараз ми граємо вдома, це дуже відповідальний момент. Вже потім будемо розбиратися що трапилося, чому програвали. Зараз нема резону дивитися в минуле. Треба згуртуватися і повернути місту хороший футбол, такий, на який Львів заслуговує. Ми збиралися з хлопцями, тому постараємося зробити так, щоб все було добре.

– У команді нема кризи?

– Ми довіряємо один одному, у нас є підтримка. Так, психологічно команда надломлена. Тому якщо говорити про кризу, то хіба про психологічну. Але це наші внутрішні проблеми. Ми зробимо так, щоб в неділю наші уболівальники цього не відчували. Я хочу запросити їх на недільну гру. Знаю, що багато львів’ян на нас ображені і злі. Але я прошу вас бути з нами не лише в час перемог, але й у важкий час. Я не сумніваюся, що прийдуть наші віддані фанати з 16-го сектору. Вони завжди з нами. Але так само я б просив уболівальників не залишати нас у скрутний час і також підтримати. Ваша підтримка нам просто необхідна.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 1
 • другий сезон уже ми слухаємо такі пісні

  максимум "карт бланш" на матч із "чорними котами"-=-

  на крайняк на матч проти закарпуття-говерляни

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров