Валерій Федорчук: "Шість матчів – у моїй кар’єрі це вперше, але я задоволений"

Валерій Федорчук: "Шість матчів – у моїй кар’єрі це вперше, але я задоволений"

63
Валерій Федорчук: "Шість матчів – у моїй кар’єрі це вперше, але я задоволений"
Фото - FootBoom.com

Всього лише один день був в гравців «Карпат» аби відновитися від спарингу проти карагандинського «Шахтаря» і підготуватися до поєдинку проти узбецького «Насафа». Вже за кілька годин карпатівці зустрінуться з командою із міста Карши.

Зустрінуться, якщо не буде проти погода. Адже ранкове тренування в суботу довелося перервати – неймовірно сильна тропічна злива та пориви вітру не дали команді займатися більше 15-и хвилин. Однак після повернення до готелю дощ трішки вщух, що дає надію на те, що матч таки відбудеться. А виведе команду на поле в такому випадку Валерій Федорчук.

– Як самі гравці ставляться до того, що доведеться грати таку кількість матчів?

– Для кожного гравця, чим більше матчів, тим краще. Так вже повелося, що через спаринги найкраще набирати форму. До кожного поєдинку підходиш серйозно, налаштовуєшся. Це у будь-якому випадку краще ніж просто бігати. У матчах більше емоцій, більше задоволення. Шість матчів – у моїй кар’єрі це вперше, але я задоволений.

– Чи не всі вправи ви виконуєте з м’ячами. Від цього також отримуєте задоволення?

– Звичайно. Так і форма швидше набирається і кожен гравець хоче тримати м’яча. У грі він буде почуватися розкутіше, йому буде легше. Зараз такий футбол став, в якому акцент робиться на техніку і швидкість. Тому такі тренування, безумовно, нашій команді підуть на користь?

– Спершу «Карпати» грали про казахів, на черзі узбеки. Східний футбол відрізняється від європейського?

– Я не помічав різниці. Тим паче на зборах у кожної команди свої завдання. Ми виконуємо те, що нам говорить тренер. А проти кого ми граємо – немає жодного значення.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров