FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Мирон Маркевич: "Завдання - знайти кількох талановитих ук­раїнців"
^

Мирон Маркевич: "Завдання - знайти кількох талановитих ук­раїнців"

890
Мирон Маркевич: "Завдання - знайти кількох талановитих ук­раїнців"
Фото - FootBoom.com

- Мироне Богдановичу, минулого тижня ваше прізвище не сходило зі сторінок газет та інтернет-ресурсів. Уболівальники обговорювали вашу відставку. Ви справді спілкувалися з керівництвом клубу щодо свого звільнення?

- Ні. Усі ці розмови - банальні чутки. Я не знаю, хто їх вигадав. Можу запевнити, що навіть не обговорював із керівниками "Металіста" варіант своєї відставки. Я й далі працюю.

- Керівництво "Ме­таліста" уже звільнило одного з топ-менеджерів, бо не задоволене кінців­кою сезону. Ви також не задоволені?

- Так, і я не задово­лений результатами мат­чів наприкінці сезону. Ми втратили лідерство у чемпіонаті, бо недора­хувалися щонайменше шести очок. Це мінімум шість пунктів! Додаймо ці шість очок - і могли зимувати зі статусом лі­дерів першості.

- Ви вже з'ясували причини такого спаду?

- Одна з причин - наша дискваліфікація у Лізі чемпіонів. Ми фор­сували підготовку до се­зону, щоб команда достойно виступила у найпрестижнішому турнірі. А нам заборонили грати в Лізі. Ну, і не треба за­бувати про адміністративну атаку на "Мета­ліст". Наш воротар Дишленкович набув стату­су легіонера, нас змуси­ли вдруге їхати до Дніп­ропетровська на поєди­нок проти "Дніпра". Такі речі теж негативно позначаються на ко­манді.

- У розпал ігрової кри­зи ви нарікали на ненале­жне ставлення легіонерів до гри. Чи багато ваших футболістів не хочуть гра­ти в чемпіонаті України?

- Є кілька хлопців, котрі воліють змінити чемпіонат. На них впли­вають іноземні клуби, які заманюють гравців цікавими пропозиціями. Нині двоє наших гравців мають намір змінити команду. І ми нікого не триматимемо. Як кажуть у народі, силуваним конем далеко не заїдеш.

Є й такі футболісти, які мають бажання грати у футбол, але все одно не виправдали наших сподівань. Маю на увазі Гомеса, Марлоса, який отримав травму, захисника Моледо, через відсутність якого виникла тріщина в обороні.

Ну і Соса не видав максимуму. Хлопець старається, до нього претензій нема та його шарпають іноземні клуби, а такі речі негативно впливають на гру футболіста.

- Чи значними будуть кадрові зміни "Металіс­та" у період зимового міжсезоння?

- Зміни не будуй значні. Ми не плануємо купувати легіонерів. На­ше завдання - знайти кількох талановитих ук­раїнців, які справді під­силять команду. У нас є гравці з українським па­спортом, котрих уже підтискає вік. Треба конче шукати їм рівно­цінну заміну.

- Ви нині працюєте чи відпочиваєте?

- Я поєдную приєм­не з корисним. (Смієть­ся). Офіційно перебуваю у відпустці, відпочиваю у Трускавці. Та головний тренер команди прем'єр-ліги навряд чи мо­же відпоювати, бо мушу постійно бути на теле­фоні.

- Як виглядає ваш відпочинковий день у Трус­кавці?

- Я не прихильник "лінивого способу життя" Стараюсь постійно бути в русі. Мій день починається з пробіжки. Біжу безперервно майже годину.

- Скільки кілометрів пробігаєте?

- За годину долаю від семи до восьми кілометрів.

- Ви у чудовій фізичній готовності? Чи складете тест Купера?

- Тест Купера?! Елементарно. Для мене не проблема подолати три кілометри за 12 хвилин. Правда, я не люблю таких пробіжок. Люблю змінювати темп бігу: сто метрів ривком, далі сто метрів - у повільному темпів

- Що ще робите на відпочинку, крім бігу?

- Регулярно попиваю водичку, маю тут різні процедури, плаваю у 6асейні, ходжу в сауну, граю у футбол. М'яч га­няємо щодня!

- Недавно на одному з тренувань ви травмува­лися. Чи почали грати у футбол обережніше після того, як зламали ніс?

- Ні, я зовсім не змі­нився. Навіть більше, уже на десятий день піс­ля операції почав грати у футбол. Якийсь час виходив на поле у масці. А тепер уже без маски, про травму давно забув. Це була прикра випадковість. Один з учас­ників гри послизнувся, і ми зіткнулися голова­ми. Нині я знову у грі.

- П'ять років тому ви схудли на 16 кілограмів. Чи легко тримати вагу?

- Ні, доводиться тер­піти. Спробуйте не їсти після 19 години. Я на­вчився засинати голодним. Також відмовився від солодкого в від гар­нірів, їм м’ясо, овочі та фрукти. Але споживаю їжі небагато. Хтось мо­же наїдатися досхочу. А мій організм миттєво реагує на переїдання. Тому доводиться їсти дуже мало. Інакше не витримаєш ваги на рівні 80 кілограмів.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения