FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Максим Фещук: "У Cімферополі не мав можливості залишитися"
^

Максим Фещук: "У Cімферополі не мав можливості залишитися"

673
Максим Фещук: "У Cімферополі не мав можливості залишитися"
Фото - sctavriya.com

Нападник «Таврії», в якого 31 грудня завершується контракт із кримським клубом, підтвердив «УФ», що з 1 січня стає гравцем «Говерли»

— Максиме, як виник варіант із «Говерлою»?

— Після завершення чемпіонату зателефонував мій агент і сказав, що закарпатці зацікавлені в моїх послугах. Це був один із найшвидших і найконкретніших варіантів. Я довго не роздумував, переговорив із В’ячеславом Грозним і, не маючи ніяких сумнівів, підписав із ужгородцями угоду, розраховану на три роки.

— Виграли у фінансовому плані порівняно з «Таврією»?

— Це особисте, тож я не хотів би обговорювати. Уважаю, немає сенсу виносити таке на загальний розсуд, адже це стосується суто клубу й мене. Якщо я підписав контракт, значить, мене все влаштувало. І фінансова сторона питання — не на першому плані.

— Ви родом із Львівської області, виховувалися в «Карпатах». Для вас важливо було продовжити кар’єру в клубі на заході України?

— Це відіграло певну роль. Моя сім’я задоволена, я опинився практично біля дому.

— Із кимось із ужгородців раніше перетиналися шляхи?

— Звичайно. Із Михайлом Кополовцем разом виступали в «Карпатах», із Володимиром Єзерським довгий час грали в «Таврії».

— Не думаєте, що робите крок на місці?

— Уважаю, що це в будь-якому випадку — крок уперед. Інакше й бути не може. Це новий виток моєї кар’єри, я радий, що підписав цю угоду. Сподіваюся, «Говерла» також буде задоволена таким придбанням.

— Могли залишитися в «Таврії»?

— Насамперед, дякую сімферопольським уболівальникам, клубові, в якому провів п’ять років. Думаю, чимало віддав сімферопольцям. Але хотілося щось змінити — дуже сильно відчував це. Якщо відверто, то у Сімферополі не було можливості залишитися. Наскільки розумію ситуацію: голов­ний тренер не бачив мене у своїй команді. Хоча із Христопулосом у мене були нормальні стосунки. Нічого поганого сказати про нього не можу. Ніяких образ — це робочий процес.

— Із яким тренером найкраще працювалося в «Таврії»?

— Це було би некоректно з мого боку. Повірте, кожен тренер щось дає тобі. На мій погляд, переважно все залежить від самого себе. Кожен сам коваль свого щастя.

— Який період у Сімферополі найбільше запам’ятався?

— Переконаний, «Таврії» я дав більше позитивного, ніж негативного. У цій команді набув досвіду. А подія номер один — виграний Кубок України. Це великий плюс і для мене, й для клубу. Ваги цьому здобутку додає те, що Кубок виграний не якимось грандом, як це зазвичай буває.

— Наостанок запитаю: в заключному матчі першої частини сезону «Таврія» поступилася саме «Говерлі», а ви так і не вийшли на поле з лави запасних. Чому?

— Розумієте, у цьому матчі я взагалі не повинен був грати. У мене було ушкодження, тож не був на сто відсотків готовий. Тренер про це знав, але, мабуть, до останнього сподівався, що я зможу вийти на поле. Проте так не сталося. Як зараз почуваюся? Чудово!

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения