Сформовано тренерський штаб "Карпат"

Сформовано тренерський штаб "Карпат"

142
Сформовано тренерський штаб "Карпат"

ФК «Карпати» завершив формування тренерських штабів трьох професійних команд клубу – головної, U-21 та U-19, які захищатимуть честь «зелено-білих» у Прем’єр-лізі та молодіжному і юніорському чемпіонатах.

Як ми вже повідомляли виконувачем обов’язки головного тренера «Карпат» буде 40-річний хорватський фахівець Ігор Йовічевіч, який безпосередньо відповідає за всі три команди. У першій команді його асистентами працюватимуть добре знаний по роботі на посаді керівника департаменту дитячо-юнацького футболу ФК «Карпати», іспанський спеціаліст Оскар Гарро Піньєро, якому за два дні виповниться 39 років, а також Віталій Шпанюк. Останній відповідатиме за функціональну підготовку команди. З воротарями працюватиме Вадим Деонас. Окрім того, тренерському штабу першої команди допомагатиме в роботі новопризначений спортивний директор клубу Юрій Беньо.

Старшим тренером команди U-21 призначено колишнього півзахисника «Карпат» Романа Зуба, який кілька останніх сезонів працював у тренерському штабі «зелено-білої» молодіжки. Його помічниками будуть кращий захисник у новітній історії клубу за версією вболівальників Олександр Чижевський, який першим в українському футболі зіграв 400 матчів в елітному дивізіоні національного чемпіонату, а також тренер воротарів Володимир Журавчак, який повернувся на роботу в ФК «Карпати».

Команду U-19 вдруге у своїй тренерській кар’єрі очолить екс-капітан «Карпат» Андрій Тлумак, асистентом якого працюватиме колишній півзахисник «зелено-білих» Андрій Сапуга. Підготовкою воротарів у юніорській команді займатиметься Олег Венчак.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 2
 • по*уй

  0+ 0- 0
  +-
 • "стригти " баблоси будуть-=-

  -=-

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров