Дмитро Трухін: "Хочу й надалі виступати в Прем’єр-лізі"

Дмитро Трухін: "Хочу й надалі виступати в Прем’єр-лізі"

136
Дмитро Трухін: "Хочу й надалі виступати в Прем’єр-лізі"
Фото - Виктория Сидорова, FootBoom.com

Футбольний сезон добігає свого завершення, практично, майже для всіх клубів останній тур не матиме важливого значення й стане просто формальністю. Які враження про цьогорічний чемпіонат, можливі причини невдалого виступу нашої «Говерли», яка за спортивними показниками залишає елітну лігу, плани на майбутнє, - в інтерв’ю з найкращим гравцем минулого чемпіонату півзахисником нашої команди Дмитром Трухіним.

- Дмитре, практично цей сезон вже завершився, які враження склалися в тебе про цей відрізок часу, адже він для тебе став деб’ютним у прем’єр-лізі?

- Враження лише позитивні, навіть не варто порівнювати рівень першої ліги з прем’єр-лігою. Дуже жаль, що наша команда за підсумками сезону змушена покинути елітний дивізіон.

- В другій частині чемпіонату для «Говерли» кожен матч був практично вирішальним. У цей період були й хороші поєдинки – з «Таврією», «Карпатами», а були й невдалі – з «Арсеналом», «Кривбасом». Чому команда виступала, наче на гойдалках?

- Не сказав би, що матч з «Кривбасом» був невдалим за змістом гри. Зокрема, в першому таймі ми в жодному компоненті не поступалися криворіжцям, навіть, переважали господарів за кількістю гольових моментів та більше контролювали м’яч. Через власні помилки пропустили два голи, тоді вже й змазалася картина гри. З «Арсеналом» дійсно мали ключовий поєдинок, де повинні були брати три очки, але щось не склалося. Ймовірно причина в тягарі відповідальності за результат.

- А чого не вистачило, щоб здобути вікторію в матчі з «Волинню»?

- Лучанам неймовірно пощастило. Ми повністю контролювали хід гри, володіли ініціативою…Але той навіс з правої бровки зі штрафного, удар Душана Савича – це неймовірний фарт…

- Що скажеш про свою найближчу перспективу, залишаєшся в «Говерлі», чи все ж не хочеш розставатися з прем’єр-лігою, після того як провів у ній цілий сезон?

- Ще на початку сезону, коли відчув смак вищого дивізіону казав, що хочу грати в прем’єр-лізі. Тож якщо матиму можливість, то обов’язково продовжу кар’єру в команді прем’єр-лізі. Якщо не буде пропозицій, то продовжу кар’єру в Ужгороді.

- В яких матчах «Говерла» заслуговувала на інший результат, ніж той, який був зафіксований?

- Про це вже багато говорили, суддівські ляпи бачила вся футбольна глядацька аудиторія України. Але в той же час не можна сказати, що в невдалому виступі винні арбітри, треба завжди починати шукати причини невдач в собі.

- Завершальний матч сезону не матиме для нас жодного турнірного значення, яким чином налаштовуватимешся на гру?

- Головний тренер нам завжди каже, що футболіст грає не лише за гроші, а й за власне ім’я, тож будемо виходити й грати, показувати власний професіоналізм. Думаю, що такої ж думки всі футболісти нашої команди.

- Упродовж чемпіонату з якою командою довелося найважче на полі?

- Складно було грати проти чинного чемпіона донецького «Шахтаря», який демонстрував швидкісний і в той же час дисциплінований футбол. В принципі проти команд з першої п’ятірки було грати водночас важко і в той же час цікаво. А щодо інших клубів, то практично з ними можна було змагатися на рівних і досягати потрібного результату.

- Й головний тренер О. Севідов зазначив, що «Говерла» не заслуговувала на те, щоб вилетіти з прем’єр-ліги…

- Так. Але йдемо в першу лігу саме ми, значить в якомусь аспекті не допрацювали

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров