Сергій Федоров: "Футболістам потрібна ігрова практика"

Сергій Федоров: "Футболістам потрібна ігрова практика"

172
Сергій Федоров: "Футболістам потрібна ігрова практика"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Впевнена перемога над запорізьким «Металургом» (4:0) не стала приводом для тренерського штабу київського «Динамо» надати гравцям вихідний день.

Зараз команда входить в режим матчів двічі на тиждень і тому потрібна максимальна зібраність та концентрація.

У неділю динамівці зібралися на базі в Конча-Заспі, де розділившись на дві групи провели планові заняття. Футболісти, які вийшли в стартовому складі на матч проти «Металургу» (З), здійснили пробіжку, після якої пройшли необхідні відновлювальні процедури.

Другу групу «біло-синіх» чекало більш насичене тренування. Про його перебіг розповів один з помічників Олега Блохіна Сергій Федоров: «Футболістам потрібна ігрова практика, забезпечити нею всіх в офіційному матчі ми не можемо. Провели товариський матч, чотири тайми по 10 хвилин у кожному, з молодіжним складом, акцент був зроблений на відпрацюванні тактичних завдань, взаємодії між гравцями та лініями. За перший склад зіграли Коваль, Цуріков, Сидорчук, Селін, Аруна, Вукоєвич, Безус, Гусєв, Кравець, Ідейє, одинадцятим став я. Результат матчу не має для нас особливого значення, перед гравцями ми ставили конкретні завдання і вимагали їх виконання».

До важливого кубкового матчу з «Металістом» у «Динамо» залишаються два дні підготовки.

Сьогодні і у вівторок команда в Конча-Заспі проведе планові тренування, а у вівторок ввечері вилетить до Харкова.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров