Віктор Грачов: "Дніпряни чекали, поки свої козирі їм пред'явить "Шахтар"

Віктор Грачов: "Дніпряни чекали, поки свої козирі їм пред'явить "Шахтар"

69
Віктор Грачов: "Дніпряни чекали, поки свої козирі їм пред'явить "Шахтар"
Фото - shakhtar.com

Колишній форвард гірників Віктор Грачов прокоментував гру проти «Дніпра».

- "В центральному матчі чемпіонату України між "Шахтарем" та "Дніпром" обидві команди зіграли нижче своїх можливостей, – каже колишній форвард гірників Віктор Грачов. – Особливо розчарували донеччани. Команда в прямому розумінні зупинилася й ходила пішки по полю. Останні півгодини гри зловив себе на думці, що всі шість гравців середньої лінії й атаки не пропонували себе, не відкривалися. Гравець, що володів м'ячем, не знав куди його віддати, щоб загострити гру.

За 90 хвилин матчу в "Шахтаря" була лише одна можливість вразити ворота, але Ілсіньо її бездарно змарнував. Не додавали спокою постійні провали в обороні. Ракицький увесь матч був заведений і грав на нервах. Я бачив, як його кілька разів підзивав до себе Луческу й вимагав заспокоїтися. Не дивно, що в такому стані Ярослав і отримав травму.

- Що сталося з командою за місяць? Адже в лютому гірники дуже гарно виглядали на передсезонному турнірі в Ізраїлі?

- "Мене це теж дивує. Хоча я намагаюся гнати думку, що такий досвідчений тренер, яким є Мірча Луческу, міг помилитися й вивести команду на пік форми на місяць раніше, ніж цього вимагала ситуація. Але факт залишається фактом – гірники в жахливій формі".

- Що скажете про гру "Дніпра"?

- "Насправді дніпропетровці зіграли посередньо. Мені було би менше образливо, якби суперник показав справді видатну гру. Однак цього не було. Дніпряни чекали, поки свої козирі їм пред'явить "Шахтар". А коли побачили, що цих козирів у донеччан немає, спокійно вирішили долю матчу".

- Чому на центральній грі туру, а, можливо, всього чемпіонату трибуни були напівпорожніми?

- "Ви перебільшуєте. Насправді було 33 тисячі, хоча для Донецька це дуже мало. Думаю, на людей уплинули події останніх днів. В країні четвертий місяць триває революція. Інколи я ловлю себе на думці, що пам'ятаю всі українські революції, починаючи з 1917 року. В зазвичай спокійному Донецьку ходять колони мітингувальників. Очевидно, багато кому з глядачів стало просто не до футболу. Хоча думаю, як тільки ситуація в Україні стабілізується, донецький глядач повернеться на трибуни".

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Грочов как всегда.

  0+ 0- 0
  +-
  Ali
 • Ну если ДД играл посредственно,то ШД играл - ДЕРЬМ....ВО,мягко говоря!!!Да и вообще эта часть чемпионата просто ужасная по совокупности событий.Эх,прошлогоднюю бы ИНТРИГУИГРУСИТУАЦИЮ да к нынешним результатам Топ-5!!!

  0+ 0- 0
  +-
  Dimitriyi
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров