Контрольний матч. "Кривбас" - "Мордовія" (Росія) 0:0

Контрольний матч. "Кривбас" - "Мордовія" (Росія) 0:0

89
Контрольний матч. "Кривбас" - "Мордовія" (Росія) 0:0

«Кривбас»: Боровик, Пашаєв, Лисицький, Гітченко, Сердюк, Бабатунде (Мірошніченко, 79), Дедечко, Максимов, Бартулович, Прийомов, Самодін.

«Кривбас» провів не запланований раніше поєдинок. Можливість зіграти ще один матч в цей день з’явилась випадково, й тренерський штаб «Кривбасу» вирішив нею скористатись. Суперником команди Олега Тарана став ще один клуб російської Прем’єр-ліги – «Мордовія» (Саранськ).

В цій грі перевага нашої команди була беззаперечною. «Кривбас» мав щонайменше 4 гольових моменти, гравці криворізької команди кілька разів виходили сам на сам з воротарем, на міцність перевірялись штанги та поперечина – цього дня пані Фортуна не була на боці «Кривбасу». До того ж суддівська бригада, що обслуговувала цей поєдинок, інколи приймала дуже спірні рішення. В кінці поєдинку арбітр залишив «Кривбас» в меншості – з поля був вилучений Прийомов.

На останніх хвилинах матчу останній шанс вирвати перемогу втратив Самодін, коли після чудового пасу Мірошніченка пробив у воротаря. В підсумку – нульова нічия.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров