КДК ФФУ оштрафував Хуанде Рамоса на 25 тисяч

КДК ФФУ оштрафував Хуанде Рамоса на 25 тисяч

139
КДК ФФУ оштрафував Хуанде Рамоса на 25 тисяч
Фото - FootBoom.com

У четвер, 23 січня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу провів своє перше засідання у 2014 році.

На підставі висновку Комітету ФФУ з етики і чесної гри щодо інтерв’ю головного тренера дніпропетровського «Дніпра» Х. Рамоса (розміщеного на офіційному сайті клубу, стосовно другого тайму матчу 12-го туру чемпіонату з харківським «Металістом», що відбувся 4 грудня 2013 року), КДК ФФУ постановив оштрафувати тренера на 25 тисяч гривень.

КДК ФФУ відхилив вимоги ФК «Металіст» Харків щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності футболіста Р. Ротаня («Дніпро») за його дії в епізоді, що відбувся 04.12.2013 р. на 75-й хвилині матчу 12-го туру чемпіонату «Дніпро» Дніпропетровськ − «Металіст» Харків між ним та футболістом Д. Соузою («Металіст»).

1 матч дискваліфікації та 1,5 тисяч гривень штрафу отримав головний тренер львівської «Енергії» О. Косенко внаслідок вилучення з меж технічної зони 28 грудня 2013 року під час матчу чемпіонату «Екстра-ліги» з харківським «Локомотивом».

За некоректну поведінку президента рівненського «Кардинал-Рівне» В. Валявки 23 листопада 2013 року під час матчу чемпіонату Екстра-ліги з івано-франківським «Ураганом» та 11 січня 2014 року під час матчу з харківським «Локомотивом до нього застосовано фінансові санкції у розмірі 2,5 тисяч гривень. «Кардинал-Рівне» також оштрафовано на 2,5 тисячі гривень за неправомірні дії вболівальників протягом матчу з «Локомотивом».

Харківський «Локомотив» оштрафовано на 1 тисячу гривень за скандування вболівальниками клубу нецензурних виразів 9 грудня 2013 року під час матчу чемпіонату «Екстра-ліги» з «Єнакієвцем». Також харківський клуб оштрафовано на 500 гривень за використання вболівальниками піротехнічних засобів 28 грудня 2013 року під час матчу чемпіонату з львівською «Енергією».

За використання вболівальниками «ЛТК» піротехнічних засобів 15 грудня 2013 року під час матчу чемпіонату «Екстра-ліги» із рівненським «Кардинал-Рівне», на луганський клуб накладено штраф у розмірі 1 тисячі гривень.

Хмельницький «Спортлідер+» оштрафовано на 2,5 тисячі гривень за порушення частин 2, 3 пункту 3 статті 11 Регламенту змагань «Екстра-ліги» 28 листопада 2013 року у перерві матчу чемпіонату із львівською «Енергією».

За використання вболівальниками «Єнакієвця» піротехнічних засобів 28 грудня 2013 року під час матчу чемпіонату «Екстра-ліги» із хмельницьким «Спортлідер+», єнакіївський клуб отримав штраф у розмірі 1 тисячі гривень.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме:9
 • Ого Рамосу вжарили

  0+ 0- 0
  +-
 • ГрЫвень? ;)

  0+ 0- 0
  +-
 • Ответ на сообщениеХачик Всемогущий -

  ГрЫвень? ;)

  тЫсяч!

  0+ 0- 0
  +-
  pridon
 • Ответ на сообщениеpridon -

  тЫсяч!

  еврів?

  0+ 0- 0
  +-
  Shlakoff
 • Ответ на сообщениеpridon -

  тЫсяч!

  ;)

  0+ 0- 0
  +-
 • надо бы для профилактики и самого главного нытика капитана команды плакс штрафонуть за провокационные высказывания в адрес всей Украины и забанить на пару матчей за постоянные сопли..хотя там вся команда такая всех надо банить. а шрека особенно

  0+ 0- 0
  +-
  Shlakoff
 • Матчей давно нет, а КДК продолжает доить клубы! Остап Бендер бы позавидовал!

  0+ 0- 0
  +-
  Игорини
 • Да здравствует наш суд! Самый" честный" суд в мире!

  0+ 0- 0
  +-
 • Ответ на сообщениеИгорини -

  Матчей давно нет, а КДК продолжает доить клубы! Остап Бендер бы позавидовал!

  Так свята минули, як раз гроші скінчилися.

  0+ 0- 0
  +-
  Фалько
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров