Ніколай Костов: "Я радітиму, коли фани кайфуватимуть від нашої гри"

Ніколай Костов: "Я радітиму, коли фани кайфуватимуть від нашої гри"

92
Ніколай Костов: "Я радітиму, коли фани кайфуватимуть від нашої гри"

На середземноморському узбережжі «Карпати» провели 30 днів. Спершу у гравців були виснажливі тренування, потім почалися товариські матчі. Чому «зелено-білі» більшість з них програли? Чи добре гравці підготувалися до сезону? Чи вже готова стартова одинадцятка? Чи покращилася в команді дисципліна? Відповіді на ці запитання дав головний тренер «Карпат» Ніколай Костов.

– Тренере, чи вдалося вам виконати усе, що було заплановано на турецьких зборах?

– Найголовніше те, що усі наші гравці здорові. Наразі важко сказати, що з Леваном Кенією, який отримав травму в останньому нашому спарингу. За попередньою інформацією, у нього не така серйозна травма, як здалося на перший погляд, це був просто сильний удар. Я дуже сподіваюся, що він швидко відновиться. Щодо зборів, то працювали відповідно до плану. Тим, як наші футболісти працювали на зборах, я задоволений. На жаль, дехто з карпатівців трішки затримується з підготовкою, але загалом усім тренувальним процесом я задоволений. Наша команда провела 7 матчів. Результати не тішать. Можу сказати, що «Карпати» на рівні відіграли два спаринги – проти «Партизана» і «Літекса». Ну, сюди ж можна віднести і другий тайм матчу проти «Тромсе». Однак умови, де відбувалася ця гра, не дозволили нашим гравцям показати усе, на що вони здатні. В ігровому плані на сьогодні команда не готова. Але час до першого матчу ще є, тож я сподіваюся, що ми будемо повністю готові.

– Наші уболівальники дуже переживали за результати...

– Результати... Неприємно, коли ми програємо. Тоді падає дух і настрій. Попри це, наші гравці ставилися до тренувань з максимальною концентрацією. Я, чесно кажучи, такого не чекав, думав, що настрій буде не такий робочий. У матчах наша команда доволі повільно працювала над комбінаціями, зокрема в атакувальному плані. З іншого боку не можу не відзначити прогрес наших центральних захисників, які покращили свої організаційні дії. Це додало їм впевненості. Проте перемог нам дійсно бракувало. Завжди хочеться кращого і мені, і фанам, і самим гравцям. Я не виснажував їх психологічно, давав їм можливість самим думати, наскільки важливими перемоги є для розвитку нашої команди.

– Як щодо основного складу? Чи ви вже його визначили?

– Є певні моменти, які не можуть не хвилювати. Один з них – це Семір Штіліч, який наразі затримується зі своєю підготовкою. Щось у нього не виходить. Він наразі не розкріпостився. Це не те що лякає, але ми думаємо, як йому допомогти. Я дуже сподіваюся, що він зможе повністю підготуватися до першого матчу. В Семіра я вірю, він важливий гравець для нашої команди.

– На зборах було багато молоді. Які у них шанси?

– Вони всі знають, що ми слідкували за поведінкою кожного гравця на зборах. Той, хто в формі і той, хто буде краще готовим – той і гратиме. Загалом молодими гравцями я задоволений.

– Тренере, в команди зараз є лідер?

– Звичайно, і не один! Це Ігор Худоб’як, Ваня Мілошевіч, я бачу, що лідерські якості проявляє Саша Гладкий, а також Буба. Ми не розраховуємо лише на одного лідера. У нас є капітан та віце-капітани, які відповідають за дисципліну в команді. Зроблю ремарку – я дуже задоволений тим, на якому рівні у плані дисципліни були проведені всі три збори. В усіх матчах наші гравці показали себе джентльменами на полі. Така ж ситуація була і в готелі, у побуті. Це дуже приємно.

– Важко бути джентльменами, коли граєш проти команд на кшталт «Тромсе»...

– Я хотів, щоб «Карпати» грали проти сильних суперників, з особливим менталітетом. Та на жаль, в деяких спарингах нам довелося виступати проти команд, які головну ставку робили на те, щоб лише ламати нашу гру. Вони грали від оборони і на результат. Окрім цього постійно фолили. Такі грубі дії з їхнього боку збивали наш ритм. Коли ми грали проти «Белграда», то десь півгодини припало лише на самі свистки. Гри не було! Кожні 10 секунд – фол! Це дуже неприємно. Тому я хочу грати на зборах тільки проти сильних команд. Так можна побачити свої слабкості і працювати над ними.

– Що скажете про новачків?

– Поки що рано робити якісь висновки. Нехай вони адаптуються до команди, фанатів, міста... Тоді будемо оцінювати.

– Бідловського ви помітили в кубковому матчі проти «Кримтеплиці»?

– Я вже казав, що задоволений його діями. Він швидкий, розумний і технічний гравець, який несподівано підключається до атаки. Володя серйозно підготувався, я думаю, що він повноцінно зможе замінити Ощипка, який наразі не може нам допомогти. Як на мене, то проблеми з лівим флангом у нас бути не повинно.

– Чекаєте на нових гравців?

– Звичайно. Через відсутність Лукаса ми чекаємо на поповнення.

– Які плани у команди далі?

– Ми повинні добре виступити в чемпіонаті і не розчаровувати наші трибуни. Я радітиму, коли фани кайфуватимуть від нашої гри.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров